Jump to content

Krzysztof Szymański

Members
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Krzysztof Szymański

 1. Witam Chcąc zrobić kopie , niech to brzmi źle , trochę więcej informacji na temat pozyskania wkem-ów . Heller konkretnie z czego ? Pozdrawiam Ps Blaszki dedykowane oki ale zwielokrotniają koszt modelu znacznie , to dla mojego przedmówcy ;-) Pozostaje pytanie blachy czy drugi model ??
 2. Witam Doczytałem po fakcie ;-( Pytanie pozostaje ,zmodyfikowałeś zawieszenie czy przy pomocy polnika je obniżyłeś ?? Pewnie znalazłbym to w jakimś "warsztacie" Pozdrawiam
 3. Witam Dodge z ESCI zawsze miała nietypowy wygląd tylnego zawieszenia , wychodziło dosyć wysoka nad tylne koło . W tym modelu tego nie ma robiłeś coś z tym ?? Model wykonany świetnie na dodatek po "restauracji" co daje dodatkowego plusa ;-) Pozdrawiam
 4. Witam I kto by pomyślał można prosta z pudła wykonać model w taki sposób !! Bez blach bajerów dodatkowych wydatków a wygląda świetnie.
 5. Witam Bajka .Super wykonanie super ekspozycja nic tylko się uczyć od najlepszych. Pozdrawiam
 6. Witam Rzeczywiście spasowanie elementów żywicznych w tym modelu jest imponujące :-) Oczywiście czekam na kolejne foty . I tak na ten moment jest zarombisty ;-) Pozdrawiam K,Sz
 7. Witam Dzisiaj dotarłem do Twojej strony .Oglądanie Twoich modeli sprawia mi po prostu przyjemność , pewnie trafią się jakieś niezgodności co do "otworów ,płyt, schodków" pewnie nie bez racji , nie zmienia to faktu że zazdroszczę warsztatu . W przypadku IV poczekam na finał z "lakierem" :-) i podstawką Pozdrawiam
 8. Witam Ciekawe skąd się wzięły T34 z pierwszego zdjęcia ???
 9. Witam Odpoerdzieliłeś ten model że szczęka opada !!!! I niech nikt nie mówi że stara ESCI jest do niczego jak się chce to można robić takie cuda .Jestem pełen uznania .
 10. Witam Model super ale dla czego oni go właściwie nie chcieli produkować sylwetkowo jest zarombiasty .
 11. Witam Rzeczywiście sporo dłubania dużo czasu i cierpliwości na wykonanie wnętrza. Jaki jest model każdy widzi . Czy celowym jest wykonanie elementów wnętrza które po sklejeniu modelu i tak będą niewidoczne to odwieczne pytanie które mnie nurtuje .
 12. Witam Więcej ważą elementy dorobione niż sam model miło popatrzeć na coś takiego super ;-)
 13. Pewnie jakość wykonania jest tego powodem ;-) Świetny model .
 14. Witam I niech ktoś powie że nie można nic z ACE wycisnąć .Model jak najbardziej na stronę producenta :-) rewelka !!
 15. Witam No piękna Matylda chociaż chopek w luku by się przydał ;-) Gratulacje !!
 16. Witam Ja myślałem że wyzbywasz się modelarskich zapasów atu taka niespodzianka . Oczywiście nie śledzę na bieżąco forum i pewnie to moja wina że tylko sporadycznie człowiek ogląda tak skomplikowane i pracochłonne wykonania modeli jakie Ty serwujesz . Jestem pod wrażeniem !!
 17. Witam Ile to zajmuje czasu żeby takie cudeńka z podstawkami wyrzeźbić ?
 18. Witam Rzeczywiście rzucisz kolor i nie wiele będzie widać z Twoich wysiłków a ingerencja w modele spora !!! Może kiedyś uda mi się tak powalczyć :-) Proszę o fotograficzną kontynuację prac a nuż się przyda ;-) Wygląda świetnie . Pozdrawiam Ps 72 ponad wszystko ;-)
 19. Witam Ładny to mało powiedziane dopracowany w każdym szczególe. Pozdrawiam
 20. Witam Jak to zwykle bywa nie wszystko już wyszło w plastiku :-) Sam mam z TP raumpanzera na podwoziu tygrysa to jest dopiero "kostka mydła" ;-)
 21. Witam Wal czy ty przypadkiem nie jesteś z zawodu zegarmistrzem ??? :-) Masz chłopie sokoli wzrok .
 22. Witam A gdzie to można będzie u nas kupić ???? Informacja o cenie też by była istotna ;-) Pozdrawiam
 23. Witam Wersja 1 . Pełnych beczek w tej pozycji (wersja2) raczej się nie transportuje chyba że puste a na taki transport szkoda przyczepy .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.