Skocz do zawartości

Heinkel HE III H-22


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zakupiłem sobie taki modelik:

 

ceb96b4894ed20cd.jpg

 

Czy moglibyście mi powiedzieć coś na jego temat? Bardzo bym także prosił o skana instrukcji, bo jej brakuje. Czy ten model jest łatwo dostępny na rynku, a jeśli tak, to ile mniej więcej kosztuje (muszę wiedzieć, czy nie przepłaciłem).

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy 102 teraz to...hmm widze ze u kolegi totalne odejscie od cywili

Wracajac do meritum to mam gdzies stary nr Plastic Kit Revue z artykulem i chyba planami tej wersji He 111. Jak bedziesz potrzebowal to wal na pw.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Praetorian ,miałem kiedyś ten model ,choć go nie skleiłem w całości-pokochałem szmatopłaty-budowa przebiegała bez większych problemów .Do He 111 jest dużo dodatków ,ja miałem Verlindena blachy Edka i chyba coś z Eiresa .V1 stoi mi na półce ,jest napewno poprawniejszy niż ten z Tamiyi .w tym opakowaniu model kiedyś kosztował mnie 114 zeta ,o ile się nie mylę pakowany był też przez Pro-Modeller.Nowa technologia Revela pozwoli Ci zbudować niezły model pozdrawiam i życzę sukcesów

 

na warsztacie Bristol Boxkite 1;48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko wgięte, bo zsunął mi się na nie kompresor w bagażniku. Brakuje chyba tylko jednej jakiejś pierdółki, a tak to reszta wraz z kalkomaniami i szybami jest w workach foliowych. Jeszcze nie otwierałem, bo nie wiem sam czy będę miał na niego czas i chęci.

 

Na ebayu znalazłem go za 25 funtów. 7 osób licytowało i 3 dni jeszcze do końca. Zdaje się, że jest to jakiś rarytasik. Na stronce revella, w googlach i na forach nie znalazłem instrukcji (powiedzmy, że wstępnie). Nie można go dostać w żadnym sklepie etc.

 

Z eduarda są blachy, a z airesa jest kokpit. Tyle wyczytałem w necie. Może posiadasz do niego jeszcze instrukcję mmm5??

 

 

Paweł ja kocham ciężarówki, ale mam takie dziwne odskoki Na warsztacie leży jeszcze okręt

 

 

Ps. Na razie wychodzi na to, że pokazuję masę modeli w pudłach, a niewiele powstaje

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejałem lata temu Heinkela He 111 z Revella 1:72, tyle że H-4, przekopałem całą szafę w poszukiwaniu instrukcji (prawodpodobnie by się nadała), ale niestety, samo pudełko tylko znalazłem. Przykro mi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Gdzieś powinienem mieć monografie lotnicze lub coś w tym stylu, gdzie jest opisany He 111. Instrukcję do H4 w skali 1/72 też chyba mam. Sam przymierzam się do He 111 Z-1, także będę też poszukiwał materiałów. Jak coś znajdę, to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.