Skocz do zawartości

A-7D Corsair II 1:32 Trumpeter


GEM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jak robiło się Tobie model w skali 1/32. Czy to była tylko pojedyncza przygoda czy może powstanie coś kolejnego. Jak tak to napisz jaki model to będzie.

Grzesiu, napisz, sam jestem bardzo ciekaw

.

Przygoda z 1:32 wypadła dla mnie bardzo pozytywnie i zachęcająco. Na pewno powstaną nowe modele w tej skali. Tak jak w moim podpisie od pewnego czasu widnieje, następny będzie Fokker Dr.1 i DH 2. Jeszcze nie wiem w jakiej kolejności. Dojdzie do tego Albatros, - czeka sobie pewien "wiatraczek" 1:32.

Marzy mi się F-16 , Mi 24. Plany są, żeby tylko czasu i zdrowia starczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jak robiło się Tobie model w skali 1/32. Czy to była tylko pojedyncza przygoda czy może powstanie coś kolejnego. Jak tak to napisz jaki model to będzie.

Grzesiu, napisz, sam jestem bardzo ciekaw

.

Przygoda z 1:32 wypadła dla mnie bardzo pozytywnie i zachęcająco. Na pewno powstaną nowe modele w tej skali. Tak jak w moim podpisie od pewnego czasu widnieje, następny będzie Fokker Dr.1 i DH 2. Jeszcze nie wiem w jakiej kolejności. Dojdzie do tego Albatros, - czeka sobie pewien "wiatraczek" 1:32.

Marzy mi się F-16 , Mi 24. Plany są, żeby tylko czasu i zdrowia starczyło.

Plany masz faktycznie bogate, zatem czekamy na finalizację tych planów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za uznanie i fotkę tygodnia.

Dziękuję za wszystkie uwagi i pozytywne przyjęcie modelu.

Na zakończenie tego tematu pozwólcie że wrzucę jeszcze kilka fotek. Skorzystałem z pierwszego pogodnego popołudnia i wybrałem się w plener. Byłem ciekawy jak model wygląda przy świetle naturalnym. Zrobiłem parę fotek.

 

img0785ic.jpg

img0737py.jpg

img0703bw.jpg

img0647bi.jpg

img0636wm.jpg

To już koniec, więcej nie będę Was męczył.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Super piękny model gratulacje. Mam ten sam model ale jeszcze w pudle ale chce go wykonać w malowaniu na USS NIMITZ. Juz nie mogę się doczekać aż zacznę to cudeńko pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.