Skocz do zawartości

28mm Mordor Stormtrooper


MrDyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu dostałem od znajomego worek figurek w skali 1/72. Ku mojemu zaskoczeniu, znalazłem wśród nich metalową figurkę Games Workshop z serii Lord of the Rings. Figurka niestety wyglądała na niekompletną i przez jakiś czas nie miałem pomysłu co z nią zrobić. Któregoś dnia robiłem porządki w pudełkach z resztkami i znalazłem jakieś pozstałości figurek w 1/35. Pośród nich znalazłem kilka sztuk broni, torby i ładownice. Czemu by ich nie użyć do doposażenia niemal zapomnianej figurki? I tak powstał Mordor Stormtrooper

Przerobiłem nieco ramiona, rozwierciłem przestrzeń między ręką a zbroją i dopasowałem dłonie. Ubytki zapchałem green stuffem i zacząłem dopasażać biedaka Dostał ruski pistolet maszynowy, torby i ładownicę w promocji.

 

DSC_6756.jpg

DSC_6759.jpg

 

Potem poszło szybciutko. Ppdkład i zabawa z kolorami. Zdecydowałem się też zmajstrować małą podstawkę (jak zwykle). Jakieś drobiazgi z zestawu Citadel do podstawek, pień z gałązki krzaczka, trawa Silflor i pigmenty. Szybko i dla zabawy!

 

DSC_7026.jpg

DSC_7431.jpg

DSC_7429.jpg

DSC_7424.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby tak z Pepeesem na bosych Hobbitów. Nieładnie

 

Przyłączam się do opinii Andrzeja. Ciekawy pomysł i fajne wykonanie

 

Gratuluję!

 

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się wszystkim spodobał Dzięki koledzy

 

No żeby tak z Pepeesem na bosych Hobbitów. Nieładnie

 

To po to by ich bronić przed niecnym wyzyskiem

 

Straaaaszny jest Szkoda, ze fotosy tylko z góry, bo chciałbym spojrzeć zagrożeniu prosto w twarz Fajnie, że nie ma porostów, bardzo się poprawiły twoje podstawki...

Sympatyczny pomysł

 

Hmm, porosty pojawiły się tylko 3 razy i to 3 lata temu, gdy świeżo powróciłem do modelowania po dłuuugiej przerwie. Chyba Ci umknęły moje pancerki w 1/72...

 

Fotki były robione na szybciocha, późną wieczorową porą.

Drogi Lordzie, na Twe specjalne życzenia - atak od przodu

 

DSC_7436.jpg

DSC_7435.jpg

DSC_7434.jpg

 

Kogo ta figurka miała w oryginale przedstawiać?

 

Orka z Mordoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaspokojenie mej ciekawości , fajny jest.

Swoją drogą, czy nie korciło cię, by dodać do tych sandałów jakieś białe skarpeciochy ?

 

Nie ma sprawy. Skarpeciochy by nie przeszły, bo skończyły mi się czarne mokasyny z frędzelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.