Jump to content
RH

SM.82 Marsupiale Italeri 1:72

Recommended Posts

P4050072%252520-%252520Kopia.JPG

Trochę większy braciszek ,poprzednio prezentowanego SM81Pipistrello ,czyli SM82 Marsupiale

Tu na fotkach kolo siebie

P4050061.JPG

P4050062.JPG

No a teraz zdjecia solo

Modelik w malowaniu Regia Aeronautica,205Squadriglia ,12StormoB.T.Gadurra,Rhodes island ,september1940

Dla zainteresowanych zestawieniem farb ,podaje numerki : spód to AlcadII Aluminium

gora : piasek z zestawu Lifecolor Regia aernautica Giallio Mimetico 16,oliwkowy Model master italian olive green 2112,brąz Model Masteritalian dark brown 2111.

Są odpowiedniki tych dwóch kolorów w akrylach ,jednak olejami przy moim aerografie wykonanie malowania kamuflażu z "ręki " było łatwiejsze.

P4050059.JPG

P4050060.JPG

P4050063.JPG

P4050064.JPG

P4050065.JPG

P4050066.JPG

P4050067.JPG

P4050068.JPG

P4050069.JPG

P4050070.JPG

P4050071.JPG

P4050072.JPG

P4050073.JPG

Elegancko jest "bracia" się prezentują świetnie.

Bardzo ładna sztuka, a właściwie obie dwie Piszesz, że kamo robiłeś z "ręki", napisz coś więcej, czy np. maskowałeś sąsiednie pola, czy też masz jakiś swój sposób? Nie za bardzo wiem, co to za "hamulec aero" na kadłubie, masz wiedzę w tej kwestii?

Bardzo ładna sztuka, a właściwie obie dwie Piszesz, że kamo robiłeś z "ręki", napisz coś więcej, czy np. maskowałeś sąsiednie pola, czy też masz jakiś swój sposób? Nie za bardzo wiem, co to za "hamulec aero" na kadłubie, masz wiedzę w tej kwestii?

Nie wiem o jaki hamulec o do malowania .W pierwszej kolejności wykonałem paski piaskowe ,a następnie "przytulałem "sie kolorem zielonym i bazowym do niego ,oczywiście z wyczuciem aby nie przedobrzyć.

Bardzo ładny model.

Strasznie mi się podoba.

Czy jeszcze coś z Włoskich konstrukcji planujesz?

Bardzo ładny model.

Strasznie mi się podoba.

Czy jeszcze coś z Włoskich konstrukcji planujesz?

O..tak i to w 1:48 .ale jeszcze nie teraz

Nie wiem o jaki hamulec

Pewnie kolega pyta o otwartą klapę włazu (a raczej wyłazu) kabiny pilotów

Przy tak "smukłej" sylwetce tej pięknej inaczej maszyny hamulce aero raczej nie były potrzebne. Samo wykonanie i malowanie jak zwykle na wysokim poziomie