Skocz do zawartości

T-18/MS1 - 1/35 Parc + własny wkład


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

Jarzmo km'a wydaje się być za bardzo kuliste.

 

Dokładnie wydaje fakt robiłem je z kuli ale potem jedną i drugą stronę spiłowywałem dość mocno jak pomaluje powas:bip:e itp to wrzucę fotki.

 

Konstrukcji nie znam, lecz przyglądam się z ciekawością

Powodzenia

 

heh nie dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej

Wieki temu robiłem ten model.

Był dla mnie na swój sposób przełomowy - od tego momentu przestałem kupować zestawy a zabrałem się na serio za scratch ;D

 

Trochę późno, ale może "coś" się przyda...

http://www.unisoft.com.pl/~zzb/RECENZJE/pojazdy/zestaw/aer/t18/

 

Życzę dużej dozy samozaparcia i cierpliwości, bez tego ani rusz.

Ale to już wiesz ...;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wieki temu robiłem ten model.

Był dla mnie na swój sposób przełomowy - od tego momentu przestałem kupować zestawy a zabrałem się na serio za scratch ;D

 

Trochę późno, ale może "coś" się przyda...

http://www.unisoft.com.pl/~zzb/RECENZJE/pojazdy/zestaw/aer/t18/

 

Życzę dużej dozy samozaparcia i cierpliwości, bez tego ani rusz.

Ale to już wiesz ...;P

 

Wielkie dzięki widzę tu parę detali których nie mogłem się dopatrzeć nigdzie więcej

Co do samo zaparcia motywuje mnie fakt że każdego dnia jestem coraz bliżej malowania i tym samem spełnienia marzenia czyli uzupełnienia kolekcji o tego szkraba.

 

Przy tych cenach też przestane powoli kupować, a nawet chodzi mi powoli po głowie pewna haubica skody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by nie było że się obijam ( nie bić mnie za te włoski w farbie na wieży bo to tylko podkład by wychwycić wszelkie niedoróbki które potem poprawie a włosy zetnę skalpem )

 

1006207o.jpg

1006204g.jpg

1006203f.jpg

1006209j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdiagnozuj problem u mnie są dobrze widoczne. Bo i tak cyknę jeszcze jedne fotki gdyż wieża spadła mi i musiałem ja myc oraz składać od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1006210h.jpg

1006211k.jpg

1006215g.jpg

1006216t.jpg

 

Teraz lepsze? Nie czepiać się że wieża popaćkana ledwo co ja złożyłem po upadku i kąpieli w krecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki pancerny to on nie jest, słabe nity czy co że tak się rozpadł? Nie no żart. Fajnie że udało się odratować.

Foty trochę lepsze. A może spróbuj na czarnym tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taki pancerny to on nie jest, słabe nity czy co że tak się rozpadł? Nie no żart. Fajnie że udało się odratować.

Foty trochę lepsze. A może spróbuj na czarnym tle?

 

Z doświadczenia wiem że na czarnym bedą jeszcze gorsze przynajmniej przy moim sędziwym aparacie.

 

Naprawdę - uwielbiam ''brzydkie '' małe czołgi...

 

Mi on na razie przypomina coś w stylu sf zwłaszcza jak patrzę na układ podwozia i myślę sobie: ,,kto sobie tak skomplikował życie, jak te gąsienice nie spadały,,. Lecz tu Cie zmartwię po zamontowaniu tylnej płozy nie bedzie on tak mały ( mniej więcej jak ft 17 ) .

 

No nic muszę go troszkę nadgonić tak by 1 zabić czas oczekiwania na zawiasy i elementy płozy od Greif`a 2. By po otrzymaniu paczki mieć tylko te elementy od założenia i potem tylko to co przyjemne paćkanie ;d. Mam niecny plany by na nim zrobić po raz pierwszy pełną modulację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Mały update:

 

1006222b.jpg

1006219e.jpg

 

 

I chwila urlopu od T18 w oczekiwaniu na części oraz kulki lutownicze do nitowania. A poza tym trza się brać powoli za nowa zabawkę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego wnętrza to prawie wcale nie widać - a szkoda.

A co tam nowego będziesz klecił?

 

Dlatego też wszystkie włazy będą otwierane i wieża zdejmowana ;). A co nowego no powiem tak model bez zbędnej mojej ingerencji taki relaksik odwyk M26A1 z HB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

".... a my z dziadkiem to żeśmy se Młodego Technika kupili, i na podwórku PERSHINGA stawiamy, mówię ci jak pieprznę to się mogę tylko o jedno biurko pomylić..." Pamiętasz to? (nie wiem ile masz lat, he, he).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bardzo ale będzie to dobre motto przewodnie dla tego warsztatu ;) a lat mam jak nik wskazuje 25

Tylko pilnujcie mnie by mi z niego znów skracz nie wyszedł co bym nie dorabiał całego wnętrza ect :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pilnujcie mnie by mi z niego znów skracz nie wyszedł

Dobry skraczyk nie jest zły...

Ja tam czekam aż dojrzejesz do wspomnianej wcześniej Skody ;P

 

Pozdrowionka

ZzB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pilnujcie mnie by mi z niego znów skracz nie wyszedł

Dobry skraczyk nie jest zły...

Ja tam czekam aż dojrzejesz do wspomnianej wcześniej Skody ;P

 

Pozdrowionka

ZzB

 

i na to przyjdzie czas na razie gromadzę dokumentacje której nie ma za wiele. Jeśli ktoś z was posiada dokumentacje do tej haubicy ( link niżej ) to będę wdzięczny.

 

http://www.hauler.cz/en-ww/e-shop/1-35-construction-kits-14/schwere-haubitze-42cm-skoda-m-17%28t%29-535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.