Skocz do zawartości

T-18/MS1 - 1/35 Parc + własny wkład


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Panowie ciesze się że moje prace się podobają nie tylko mnie

 

Jak dla mnie, bomba.

Mam nadzieję, że będzie jakaś maskotka, zdjęcie "laski", "termos" ??

 

hmm w sumie jakaś Tatiana mogłą by tam z tyłu wisieć tylko co by na to Ojciec narodu powiedział :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak to co?B порядке...

 

No tak a po ojczystemu można bo się nic prawie nie pamięta z języka uczonego 6 lat temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie teraz proszę o pomoc sprawa jest taka od 3 h siedzę i próbuje zrobić ruchome zawiasy niestety albo za dze albo wzrok wysiada i manualnosć... Toż to mam pytanie nie odstąpił by ktoś 4 kompletów z fototrawionek bo nie bardzo mi się uśmiecha kupować dla 4 zawiasów całej blaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele od przodu ale męczarni było co niemiara i to bardziej z Tym by spasować oryginalne plastiki

 

1006154o.jpg

 

Kratka na zdjęciu wydaje się krzywo wklejona ale w realu tak nie jest

 

1006151r.jpg

1006158n.jpg

 

W związku z tym że klapy chce zrobić ruchome poszukuje 4 zawiasów z tego zestawu:

 

http://www.mojehobby.pl/zdjecia/8/2/3/1506_abe35A25a.jpg

 

Gdyby ktoś miał z was wolne to chętnie przygarnę a jak nie to będę musiał kupić blaszki i pewnie z miesiąc na nie czekać... a chciałem zdążyć z tym modelem na 19 maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli powoli ale ważne że do przodu. Na tym etapie prace przy modelu będą postępować dość powoli ze względu na czasochłonność wykonywania detali części lub ich poprawiania.

 

Dorobiony wywietrznik z tylu plus przyklejone cienkie płaskowniki ( nie znam ich przeznaczenia ale były na fotce:P )

 

1006164r.jpg

1006163.jpg

 

Resory od podstaw

 

1006161e.jpg

 

Korekta kół napędowych

 

1006165n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że dziś sklepy zamknięte a mnie strasznie korciło to wciągnąłem sobie wiertarkę elektryczną i zrobiłem z niej frezarkę. Następnie pobrałem ramki famo rewela i po prostu wrzucę zdjęcia a wy pytajcie jak coś.

 

1006167.jpg

1006175x.jpg

1006182.jpg

1006183.jpg

1006189.jpg

1006186.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee- pytań brak...

No może jedno - jarzmo nie jest ciut za małe??Na wysokość...

 

Nie gdyż na stałe pójdzie ono niżej tutaj jest wciśnięte zaklinowane tak by trzymało się do zdjęcia, a jeśli nawet będzie ciut za małe to się doklei pasek hipsu.

 

Witam.

MS-1 zaczyna wyglądać bardzo ładnie. Porządnie wykonana lufa. Oby tak dalej

 

dzięki.

 

Niezłe umiejętności manualne.

 

miło to słyszeć ale ja z chęcią uderzył bym w większe detale lecz palce mam za duże i brak pomysłów jak pewne rzeczy ciąć itp.

 

A jutro lub pojutrze zabieram się za KM jak tylko mi aptekę otworzą lecę po igły na lufy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Ci to idzie. Zastanawiam się tylko jak wybrniesz z problemu grubości płyt pancernych

 

Sprecyzuj o które elementy pancerza Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owocny dzień km wystrugany - moja standardowa produkcja dla rosyjskich czołgów ( były już prezentowane w T 28). Wieża spasowana sklejona doklejone dwa paski hipsu na dole plus o nitowałem to co zniszczyłem:

 

1006201l.jpg

1006191m.jpg

1006200v.jpg

1006196.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.