Skocz do zawartości

focus svt


marp

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu spróbowałem swych sił w modelach cywilnych. Motywem był model auta, którym aktualnie jeżdżę. Model revell'a 1:25. Model robiony z pudła z drobnymi przeróbkami zawieszenia, tarcz hamulcowych, wnętrza.

 

95715af21513b83dm.jpg8d48b5ac65e3789em.jpg2f8a94190805d282m.jpgf8016e1ebf41e0fcm.jpg

feefa4d1ec0031a5m.jpgd8b8e96f75e1497fm.jpgc922764bc18f8c4em.jpg4e92ae5cc55fbd20m.jpg

09ec2037b0b7515cm.jpg8e2eac8ef2ce9cc2m.jpg

 

Model aktualnie jest w stanie jak na zdjęciach. Budowa została przerwana na czas budowy czegoś większego: viewtopic.php?t=2326 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No robi wiekszość bo nigdy nie beda mieli prawdziwego WRC, a tak chociaż modele maja A taki zwykły samochód można miec w garażu. No ale model - Marpowi wychodzi super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper - no nie do końca się z tobą zgodze. MOdel to model a prawdziwe auto to co innego jednak mają ze sobą jedną wspólną cechę - różnorodność. Chciał byś żeby co druga osoba na twojej ulicy miała takie samo auto jeak Ty ? Myślę że właśnie o to chodzi Majkowi. Mi osobiście ,jak nie kleje cywilnych autek, bardzo się ta relacja spodobała bo jest to coś innego i czuje pewien sentyment do focusa - napewn większy niż do kolejnej subarynki których na sieci jest więcej niż włosów na głowie.

Pozdrawiam

marp - powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście do posiadanego auta jest różne. Jednym jest to zupełnie obojętne czy mają jedno auto z tysięcy inni wolą mieć to jedyne niepowtarzalne, traktowane jako maskotka. Ja zaliczam się do tych drugich choć co prawda focus svt (st170) jest spotykany ale napewno nie jest popularny. Na marginesie: auto o sportowym zacięciu, fabryczny tuning, nieźle wyposażone (fotele recaro skóra podgrzewane sterowane elektrycznie, tempomat, niezłe audio ze zmieniarką na 6 płyt, przyciemniane szyby z domykaniem, szyberdach, bixenon) , dość mocny silnik (173 hp), 6-biegowa skrzynia Getrag, niezła charakterystyka momentu (80% od 2.5k), ekstra zawieszenie, opony toyo proxes4 215x45x17, sportowy wydech, sportowe zawieszenie, sportowe hamulce, do 4k obrotów normalne auto, powyżej pokazuje pazury. Jeżdżę nim 2 lata i póki co nie zamierzam zmieniać. Jest fajne dlatego jak zobaczyłem model do kupienia nie zastanawiałem się ani chwili.

I tak się zaczęła moja przygoda z modelami cywilnych aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego WRC lepsze? WRC wszyscy robia...

 

Nie wszyscy Ja robię cywilne i nie chcę WRCów.

Wnętrze miodzio. Z czego zrobiłeś wykładzinę na podłodze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam ładnych zdjęć całego auta. Mam tylko takie zrobione telefonem (szczegóły potrzebne do robienia modelu).

 

188210bbe7d6c211m.jpg00a3af9b1b0fc81bm.jpga06cc1772882483fm.jpge0e8891ebc6f88f9m.jpg

0942549b20149b32m.jpg

 

Zrobię dobre zdjęcia w najbliższym czasie.

 

edit: 29.07.2007

 

zrobiłem parę zdjęć telefonem:

 

10b033abba0b6e83.jpg

b4a0f6f880304408.jpg

844e25d4fe7b7e1a.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super cacuszko, gdzie takie dorwałeś Marp super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.