Skocz do zawartości

Malibu SS Revell/Monogram 1/24


Deco

Rekomendowane odpowiedzi

Dla chwilowego odpoczynku od lotnictwa postanowiłem podziałać w cywilach. A oto wyniki mojej początkowej dłubaniny:

 

 

36f4166543791763m.jpg

d42ebff8fa388d5dm.jpg

3a29b79b2376ecf4m.jpg

295d13f61368ed6dm.jpg

 

Foto pudełka:

6w3f61e6djo9wgk8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę proszę...

 

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu kolega Deco zagląda do cywilki, ale o relację z budowy Hot Roda Cię nie podejrzewałem

 

Powodzonka!

 

 

Pozdrawiam,

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super idzie, widzę powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę proszę...

 

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu kolega Deco zagląda do cywilki, ale o relację z budowy Hot Roda Cię nie podejrzewałem

 

Powodzonka!

 

 

Pozdrawiam,

Przemo

 

Na swoim koncie mam już dwa samochody ten jest trzeci. Chciałem odpocząć od lotnictwa. Więc zabrałem się za ten samochód . Chciałem wypróbować na nim nowe techniki takie jak flock i detale fototrawione . Ale wszystko an fotkach później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka mechata tkaninka, podobna troche do aksamitu, tylko bardziej jakby szorstka. Wyklada sie nim jakies pudeleczka na bizuterie, piora wieczne, szkatulki itd... Wiesz, o co chodzi, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Sorry, ale czy moglbys mnie oswiecic i napisac co to jest flock? Moze naucze sie czegos nowego

 

Dzieki pozdrawiam,

Marudek

 

 

Majek ci to dokładnie wyjaśnił! Ja użyłem flocka do wykonania wycieraczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fotki:

2e60cd03d52bffa8.jpg

2f2399c76fe3a0e0m.jpg

2eb7068c9ea5529bm.jpg

 

 

Flock wyszedł mi ok jak na pierwszy . Model jest testowy wiec próbuje na nim nowe techniki. "Pedały" gazu itp są fototrawione z zestawu detail mastera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies dzikie te wnętrze jak do muscle cara?/

 

Takie ma być brakuje jeszcze tylnej kanapy i deski rozdzielczej. Wnętrze muszę jeszcze pomalować lakierem satynowym bo za bardzo się błyszczy.

 

Fajny modelik szykuje się Popraw fotel kierowcy bo jest przekrzywiony.

 

 

Spróbuje to zrobić ! Jest tam mało miejsca pewnie będzie trzeba trochę przyciąć i poszlifować ale to drobnostka .

Fotki deski i kanapy jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas malowanie deski i kanapy sprayem na mokra farbę wpadły mi paprochy zauważyłem je gdy dopiero farba wyschła i części te poszły do kreta. Na fotkach elementy zawieszenia i kierownica :

6ae31dd6f7b7ca75m.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/770032d475dbe4f5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie , fajnie! Te chromy będą się fajnie prezentować. Koła z resztą też. Jeszcze jak będą zderzaki i rury wydechwe to ten model będzie czadowy

 

Też mam taką nadzieje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kolejne foty z budowy po dość długiej przerwie spowodowanej potrzebą zakupu lakieru satynowego i robieniem T-34. Miałem już zaczynać P-40 , ale postanowiłem wrócić do Malibu. Wnętrze pokryte lakierem satynowym . Widać pełno drobinek flocka na ściankach ponieważ trochę się rozsypały po całym wnętrzu podczas przenoszenia na miejsce fotografowania jak wiadomo łatwo to można usunąć więc to zrobię . Jutro czeka mnie malowanie kasty .

 

075eb903f34d9916.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43d9824b4e454e5a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b95be2bb98f43a9.html

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.