Skocz do zawartości

V2 stanowisko startowe +pojazdystr 3


tadeusz6514

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie o co chodzi model został pomalowany aerografem kilka razy by jakiekolwiek niedokładności usunąć do ostatecznego pomalowania jeszcze długo (brak maskowania) a ciągle słyszę o złym pomalowaniu modelu , wiem że niektóre osoby denerwuje ilość modeli czy może coś innego , bo nie wiem a jeśli są niedokładności to proszę o konkrety

a nie docinki T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właściwie o co chodzi model został pomalowany aerografem kilka razy by jakiekolwiek niedokładności usunąć

Czy to jest właściwe, modelarskie podejście do usuwania niedoskonałości powierzchni ???

Że niby co, gruba warstwa farby ma zakryć szpary i ślady klejenia? Dobre

 

do ostatecznego pomalowania jeszcze długo (brak maskowania) a ciągle słyszę o złym pomalowaniu modelu

 

Jakiego maskowania? W kilku wątkach pokazałeś, przykro mi ale dość niechluje wykończenie modelu co niweczy cały Twój trud włożony w ich budowę. Tak mi się wydaje że lepiej by było kupić jakieś podobne i zwaloryzować. Wtedy może nie tracił byś tyle czasu na robienie kółek a poświęcił go na efekt końcowy. Przykro mi ale nie przemawia do mnie taka argumentacja, takie podejście. Nie przemawia do mnie i wielu innych.

 

wiem że niektóre osoby denerwuje ilość modeli czy może coś innego

To jest śmieszne, że niby co? Ludzie Ci zazdroszczą ilości szkaradełek na półce?

Zrób jeden ale tak by szczęka opadła to wtedy ludzi zdenerwujesz że tak nie potrafią.

 

Starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do wyeliminowania i jeszcze coś bo widzę że jest tego coraz mniej (oczywiście uwag) mam pomysł bo niektórzy mają problem ze zdjęciami ,postaram się poprawić jakość a jeśli ktoś nie może z tych zdjęć które są wystawione wyczytać to niech nie komentuje całości mojej pracy . Abrakadabra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzięki - faktycznie nie zauważyłem że w tej skali to będzie źle wyglądać już poprawiam , co do drugiego pytania rakieta jest taka sama jak wcześniejsza tylko ma plandekę i dla tego tak głupio wygląda . Proszę o uwagi na temat moich prac gdyż na tym etapie można je jeszcze poprawić .Za konkretne uwagi DZIĘKUJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid a morze dokładniej poiszesz o co Ci chodzi - bez szyfrów , o jakie szczegóły chodzi
a co do wcześniejszego wpisu cieszę się że jestem w stanie jeszcze kogokolwiek tak rozbawić -proszę o szczegóły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.