Skocz do zawartości

skasować


Grześ1541804924

Rekomendowane odpowiedzi

Kupi obojęctnie jaki model np.:Renault Magnym i pomaluj go w kolor służb ratowniczych.

 

I taki podejście sprawia, że modle cywilne przypominają Gwizdne Wojny a ni modele redukcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tą i ktoś mi powie, że nie przypomina orginału?

 

Znajdź zdjęcia oryginału a sam zobaczysz. A poza tym napisałeś "Kupi obojęctnie jaki model np.:Renault Magnym i pomaluj go w kolor służb ratowniczych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym napisałeś "Kupi obojęctnie jaki model np.:Renault Magnym i pomaluj go w kolor służb ratowniczych."

_________________

Ja tego nie pisałem.

Pozatym każdy model w wielu miejsach trzeba poprawiać. Czasami się okazuje, że lepiej coś zrobić od podstaw niż poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisałem ja bo dla mnie każdy model może by dla służb ratowniczych Scania , Volvo, Man , Iveco itp. wystarczy dorobi naczepę na wodę i już bedzie jako "beczko-wóz" z zaopatrzeniem wodnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym napisałeś "Kupi obojęctnie jaki model np.:Renault Magnym i pomaluj go w kolor służb ratowniczych."

_________________

Ja tego nie pisałem.

(...)

 

Fakt, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisałem ja bo dla mnie każdy model może by dla służb ratowniczych Scania , Volvo, Man , Iveco itp. wystarczy dorobi naczepę na wodę i już bedzie jako "beczko-wóz" z zaopatrzeniem wodnym.

 

Jak pomalujesz na zielono, będzie wojskowa cysterna, jak na niebiesko policyjna ... ehhhhhhhhhhh I to jest powód zniechęcenia do szerszych kontaktów z cywilnymi modelarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej!

 

Co jest Panowie?

 

Magnumka nie jest skończona... Kalki się robią (a w zasadzie fojer je robi) a cysterna cąły czas jest na warsztacie... I proszę mi nie insynuować, że moja magnumka nie przypomina oryginału, bo jedynym rażącym błędem jest przetłoczenie po A/E i wnętrze według własnego pomysłu.

 

Żadnych nowych fotek nie będzie do połowy września. Mam tajny projekt i żaden nie ujrzy światła dziennego do czasu Modell Truck Manii.

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)bo jedynym rażącym błędem jest przetłoczenie po A/E i wnętrze według własnego pomysłu(...)

 

Dla mnie to w przypadku modelu pojazdu, który można obfotografować na siódmą stronę jest dyskwalifikacja modelu, jako redukcyjnego. Cóż tak mam i zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu rzeczy niestety nie było widać na zdjęciach którymi dysponowałem, a magnumka nie stoi bynajmniej pod moim domem. Poza tym tak jak powiedział miqs Magnumka jest moim drugim modelem w życiu, więc wydaje mi się, że jest niezły.

Mnie się podoba i uważam, że oryginał przypomina. Żaden ze mnie Guido (dla niewtajemniczonych to taki supermodelarz z Niemiec), ale starałem się jak mogłem.

 

 

Ps. Ergie dzięki za rozpoczęcie dyskusji na temat samego modelu. Ciężko jest ocenić samego siebie, a raczej swój model kiedy tylko jest on oceniany na zasadzie ładny/nieładny. Jeśli są jakieś inne rażące błędy to proszę wskaż je... Może coś da się z tym zrobić.

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.