Skocz do zawartości

SW-4 PUSZCZYK 1:48.


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem na ile to-co dla niektórych nowość?...ale w tym miesiącu ma być MI-2jka w 1/48...widziałem pudła w kilku wersjach w zapowiedziach na czerwiec ...na stronie pewnego sklepu

 

Dla mnie nowość . Kogo produkcji? Aeroplastu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystawiłeś go przypadkiem na wystawie w Krakowie? (1-2 czerwiec)

szczerze to nigdy nie byłem na żadnej wystawie modelarskiej,choć bardzo bym chciał...a ten MI-2 1/48...jest juz,ale nie wiem czy reklamując go jeśli chodzi o firmę...nie naruszę prawa forum i wogóle..nie wczytywałem się w regulamin...dlatego poszukajcie sami...a napewno znajdziecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy reklamując go jeśli chodzi o firmę...nie naruszę prawa forum i wogóle..nie wczytywałem się w regulamin...dlatego poszukajcie sami...a napewno znajdziecie
Sławku, forum między innymi służy do pokazywania rynkowych nowości, oraz podpowiadania, gdzie je można kupić.

Więc w przyszłości wal z takimi wiadomościami śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno zauważyłeś że model nie ma zaznaczonego luku akumulatora, który dorobiłeś, a nie zauważyłeś że pokrywa bagażnika jest tylko z jednej strony (lewa w kierunku lotu), podobnie sytuacja sie ma z wziernikiem do butli instalacji ppoż(za przedziałem silnika). Model i tak mi sie podoba:) napracowałeś nad silnikiem:))POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno zauważyłeś że model nie ma zaznaczonego luku akumulatora, który dorobiłeś, a nie zauważyłeś że pokrywa bagażnika jest tylko z jednej strony (lewa w kierunku lotu), podobnie sytuacja sie ma z wziernikiem do butli instalacji ppoż(za przedziałem silnika). Model i tak mi sie podoba:) napracowałeś nad silnikiem:))POzdrawiam

ten bagażnik to zauważyłem jak najbardziej-o jeden za dużo-ale było trochę pózno na przeróbkę ...jeśli chodzi o otwarty luk po prawej stronie,to ze zdjęć wynika,że ma tam być...i ten zamknięty po drugiej stronie też jest na fotach ...a jeśli chodzi o ten wziernik do butli,to już jestem zielony-musiałbym zobaczyć na fotkach,o co chodzi... -za spostrzegawczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, dobra robota.

A może teraz dodał byś jakieś 1-2 figurki (nie więcej)

Grzegorzu,jeśli chodzi o figurki to przyznam-to oczywiście moje odczucia-że dioramki z figurkami,jakoś mi się dziwnie kojarzą,tak zabawkowo. Pozatym wszystko to,co zrobiłem poza Puszczykiem-to już dla mnie wyczyn ...a co dopiero figurki...w sumie to zobaczymy,co mi tam jeszcze do łba w przyszłości strzeli ...ale przyznaję,że nie miałem jeszcze żadnej figurki w rękach,a co dopiero upodobnić ją do kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi figurkami to wiadomo - kto co lubi

Wiesz, tego typu model na podstawce ma tę zaletę, że właściwie cały czas można coś tam cudować z jego otoczeniem w zależności od własnych, aktualnych upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi figurkami to wiadomo - kto co lubi

Wiesz, tego typu model na podstawce ma tę zaletę, że właściwie cały czas można coś tam cudować z jego otoczeniem w zależności od własnych, aktualnych upodobań.

...zgadza się-to naprawdę super sprawa-jeszcze tam dorobię kilka płotków,bo przeglądając tematy z Puszczykiem,to właśnie one najczęściej "ozdabiają" fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dorobisz plotki, rozumiem "Paszczyk" pokazowy- szmata znika

ok...umowa stoi ...jak w następnym zestawie "Paszczyka",który napewno zamówię,bo cywilne też za mną chodzą-będą szybki bez dziur...to szmata znika,ale nie zbyt daleko,bo na drabinkę ...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przyjąć, że śmigłowiec jest w trakcie przygotowania do pokazów i szmatka zostaje na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.