Skocz do zawartości

MB L1500S MiniArt- 1:35


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak czytam sobie wieczorem te wypowiedzi i zastanawiam się czy na forum można wrzucać warsztaty które odbiegają od ogólnie przyjętych tendencji. To że na czołgu jest tyle błota, że w rzeczywistości byłoby tego ze 30 cm jest git, ale jak ktoś zrobi coś nowego, innego, odbiegającego od normy to już gromy. Mam swoje lata i czasami za młodu bywałem na wsi, gdzie widziałem burty zdecydowanie bardziej zdezelowane niż te Daniela. Mi się bardzo podobają. Żeby nie było że słodzę to zdecydowanie gorzej wygląda kanapa w szoferce. Dla mnie nie do przyjęcia. Ale;

Całość ładnie, a co do burt to trzeba uszanować decyzję twórcy.

I tu Krzychu duże brawa . Szanuję decyzję twórcy i jestem zdecydowanie na tak. Obicia są super zrobione technicznie, ale na swoim modelu zrobiłbym ich co najmniej pięć razy mniej. Daniel ich zrobił tyle bo lubi takie modele i j↓ż. Ja nie i to mi się nie podoba, ale szanuję Jego wizję.

Delikatnie ponarzekać to jest jedno a drugie to te burty jak na mój gust nigdy nie będą dobre...

Sorry ale poniosło cię Daniel...

I tu mamy sedno sprawy -gust. Sorry Twich ale oglądając Twoje modele to rozumiem Twoje zdanie. Bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Tak czytam sobie wieczorem te wypowiedzi i zastanawiam się czy na forum można wrzucać warsztaty które odbiegają od ogólnie przyjętych tendencji. To że na czołgu jest tyle błota, że w rzeczywistości byłoby tego ze 30 cm jest git, ale jak ktoś zrobi coś nowego, innego, odbiegającego od normy to już gromy. Mam swoje lata i czasami za młodu bywałem na wsi, gdzie widziałem burty zdecydowanie bardziej zdezelowane niż te Daniela. Mi się bardzo podobają. Żeby nie było że słodzę to zdecydowanie gorzej wygląda kanapa w szoferce. Dla mnie nie do przyjęcia. Ale;
Całość ładnie, a co do burt to trzeba uszanować decyzję twórcy.

I tu Krzychu duże brawa . Szanuję decyzję twórcy i jestem zdecydowanie na tak. Obicia są super zrobione technicznie, ale na swoim modelu zrobiłbym ich co najmniej pięć razy mniej. Daniel ich zrobił tyle bo lubi takie modele i j↓ż. Ja nie i to mi się nie podoba, ale szanuję Jego wizję.

Delikatnie ponarzekać to jest jedno a drugie to te burty jak na mój gust nigdy nie będą dobre...

Sorry ale poniosło cię Daniel...

I tu mamy sedno sprawy -gust. Sorry Twich ale oglądając Twoje modele to rozumiem Twoje zdanie. Bez urazy

 

 

I może WRESZCIE zaczniemy odróżniać modele źle zrobione od tych które nam się nie podobają

 

Robert- mi też kanapa się nie podoba ale wiesz malunki w zamkniętej kabinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podobają obicia, szoferka z zewnątrz ładnie styrana, a koła fajnie ufajdane pyłem Skrzynię bym zrobił inaczej, ale stopień "umęczenia" pojazdu to moim zdaniem kwestia "widzimisię" twórcy i jego sprawa jak mocno ją styra. Przy takim "zmęczeniu" burt, trochę lepiej by wyglądały zrobione z balsy, ale wiem ile to zachodu, więc się nie czepiam - jak na rzeźbienie w plastiku to całkiem dobrze oddałeś pościerane drewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Desaxe, tymczasem mała przymiarka do podstawki, mianowicie łąka,późne lato gdzieś na froncie wsch. Dla nadgorliwych "przymiarka" oznacza że nie jest to forma ostateczna, model stoi luźno i sam nie jest jeszcze skończony.

 

SAM_2772_zps1bd80da9.jpg

 

SAM_2773_zps993f03b5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.