Skocz do zawartości

MB L1500S MiniArt- 1:35


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Greif, korzystam z podobnej stronki, jednak w moim niestety niema większości osprzętu typu szpadel i siekiera, oraz środek deski rozdzielczej jest deczko inny. Fotki silnika mam również, tylko u mnie główna wiązka jest bez tej grubej otuliny. Szkoda że nie robię "autobusu" bo widać że jest tona więcej detali. Może kiedyś . Tymczasem puki co hobby na bok, koniec urlopu i dziś w nocy Arbeit .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wzorowałeś się jakimś zdjęciem?? nie przemawia to do mnie :/

 

Mieszkasz w mieście czy na wsi? bo jeśli to pierwsze to pytanie czy widziałeś kiedyś drewniane burty przyczepy mija się z celem.

 

 

 

 

Krzychu cały czas o tym myślę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowałeś się jakimś zdjęciem?? nie przemawia to do mnie :/

 

Mieszkasz w mieście czy na wsi? bo jeśli to pierwsze to pytanie czy widziałeś kiedyś drewniane burty przyczepy mija się z celem.

 

 

 

 

Krzychu cały czas o tym myślę .

Mieszkam w mieście może ten goły plastik sprawia u mnie mieszane uczucia... zobaczymy co z tego wyjdzie jak pomalujesz je.

A swoją drogą to blacharka bardzo mi się podoba.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem ciekawy. Zastanawiam się tylko czy by nie pogiąć tez błotników przy takich zniszczeniach paki.

Raczej wypadałoby i dodatkowo przestrzelić szoferkę w kilku miejscach dla dodania uroku i realizmu.

A co do przyczep wiejskich mój dziadek miał wiekową przyczepę do swego ursusa z drewnianymi burtami i jakoś po wielotniej eksploatacji oraz wożenia czego się da na rzecz gospodarstwa to się ona tak nie wyszczępiła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel pojechałeś po bandzie. Dla mnie rewelacyjny pomysł . Jak odpowiednio uplastycznisz te burty malowaniem będzie rewelka

A co do przyczep wiejskich mój dziadek miał wiekową przyczepę do swego ursusa z drewnianymi burtami i jakoś po wielotniej eksploatacji oraz wożenia czego się da na rzecz gospodarstwa to się ona tak nie wyszczępiła .

To szanowny dziadek kolegi był porządnym gospodarzem i dbał o sprzęt. Pamiętam jak byłem mały moje wyjazdy do rodziny na wieś i drewniane konne wozy. Burty były w podobnym stanie. Mniejsza z tym. Pomysł mi się podoba. Przestrzeliny bym odpuścił bo to wół roboczy z tyłów a nie pojazd bojowy. Błotniki jak najbardziej można styrać i aby uprawdopodobnić wygląd burt załadować pakę jakimś militarnym złomem(gąsienice,silnik itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem ciekawy. Zastanawiam się tylko czy by nie pogiąć tez błotników przy takich zniszczeniach paki.

Raczej wypadałoby i dodatkowo przestrzelić szoferkę w kilku miejscach dla dodania uroku i realizmu.

A co do przyczep wiejskich mój dziadek miał wiekową przyczepę do swego ursusa z drewnianymi burtami i jakoś po wielotniej eksploatacji oraz wożenia czego się da na rzecz gospodarstwa to się ona tak nie wyszczępiła .

 

Jasne, jeszcze wegnę kabinę do środka a opony wywalę bieżnikiem do środka, co do przyczep, co dziennie widuję takie które są wiekowe i mają zniszczone dechy, ba zwykłe przyczepy z metalowymi burtami miewają je pogięte, ale co ja tam wiem, widuje je tylko kilkanaście razy dziennie. Co do przyczepy dziadka? nie komentuję. Na pace będzie zestaw z pudełka, tylko jakie to ma znaczenie, to co jest na pakę nie oznacza że to tylko było wożone, no chyba że jak Dziadek szanownego kolegi załadować na pakę i wozić 70 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz to już szanowni koledzy przesada. Dziadek używał przyczepy od wożenia gnoju po wywóz kamieni z pola i fakt w tamtych czasach cza było dbać o sprzęt. Co do do bebeszenia i wywracania ja nie miałem namyśli dachowania po wybuchu pestki artyleryjskiej. Ale seria od partyzantów czemu nie. Czekam na dalsze etapy modelowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany przez kolegę bomba tylko jedno co mogę zasugerować to że lina ma za duży przekrój żeby się tak zgiąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to zawieszenie powinno "siąść".

BZDURA. 20 ogniw od PZ.IV to 160 kg. Zdecydowanie mniej niż beczka z paliwem

Model przez burty zmarnowany, nie wiem skąd ten pomysł ?

Koledze działy się pomyliły. To warsztat a nie galeria i do oceny czy model zmarnowany to jeszcze trochę czasu. Czemu każde inne podejście do budowania modelu spotyka się z atakami? Gdyby nie takie śmiałe próby modelarstwo stało by w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mietku jest niecała tona (łatwo zliczyć) jest to truck o ładowności 1,5 T. to jeśli przy tonie siadają resory przy półtorej jedzie na feldze z błotnikiem na bruku?. Przyznam że dziwny to tok myślenia. Ale dzięki za opinię.

 

Roberto- wszystko co nie typowe jest be

 

Piotrkur- być może powinna być tak wygięta jak tylna, może coś da się z tym zrobić.

 

Tenggeri- zawszę boję się malowania, ale obiecuję dać z siebie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.