Skocz do zawartości

Duży myśliwiec odrzutowy w skali 1/48


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

Co przypomina, to przypomina. Trzeba przyznać że to rzadki gość na warsztatach modelarskich. I wcale się nie dziwię, bo modelem to nazwać ciężko. Taka miniaturo-zabawka. Efekt końcowy całkiem fajny. Przyczepię się do podwozia głównego. Koła ci na wózku koślawo wyszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła siadły pod ciężarem własnym modelu. przy takiej konstrukcji wózków to było nie do naprawienia bez powaznych ingerencji. ak bym to przewidział podczas montażu i całosc wzmocnił stelazem z grubego drutu to miały by szanse być prosto. a tak gibnął się plastik i było pozamiatane

 

Tak się też domyślelem. W końcu to kawał "klocka" z plastiku. Hipotetycznie jak byś w Brnie nim startował w konkurencji "rzut modelem" to obawiam się że kazali by Ci wykupić ubezpieczenie OC na niego Szło by zabić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już samo poskładanie tego ... zasługuje na szacunek Gdybyś pokazał tylko efekt końcowy, to można by pomyśleć, że to prawdziwy model Bardzo podobają mi się zacieki na zbiornikach

Sam czekam na MiG-25 z Kitty Hawka, może i MiG-31 z czasem wypuszczą?

Mam jedno pytanie natury warsztatowej - czy panele z folii to folia samoprzylepna czy na klej kładziona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Sam kombinuje z taką folią i mam problem z wycinaniem - tzn. nie z samym cięciem, a naklejeniem folii na jakieś podłoże żeby nakleić szablon. Szyba nie zdaje egzaminu, wymyśliłem, żeby użyć podkładu do naklejek samoprzylepnych (woskowanego papieru), a jak Ty robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki, jak znam życie, to zanim się dorwę do takiego papieru, to znajdę folię o której piszesz, w weekend będą u mnie rządzić OBI i Castoramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert - obserwując z boku te wszystkie dyskusje i pyskówki, to Kamil zasłużył sobie na lekkie prztemperowanie. A że moderator nie ugiął się "sławy", to tylko mu przyklasnąc. Od dłuższego czasu uwagi Kamila w wielu wątkach nie mają żadnego sensu merytorycznego, tylko uszczypliwe i ironiczne uwagi. Za takie coś wielu dostawało wakacje na dłuższy lub krótszy czas więc i tak w przypadku Kamila moderacja wykazała się dużą cierpliwością.

 

Konkluzja - modele na bardzo wysokim poziomie, współżycie na forum zupełnie odwrotnie.

 

I nie ma co strzelac focha tylko zmienic podejście i sposób wyrażania swoich uwag i wszystko będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kamil za szybką odpowiedź. Jak coś to Cię upoluję

 

no niestety, karambolis zdecydował, że już nie bedę pokazywał

 

Gratulacje dla moderatora za pozbycie sie modeli Kamila z tego forum ,brawo oby tak dalej

 

bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert - obserwując z boku te wszystkie dyskusje i pyskówki, to Kamil zasłużył sobie na lekkie prztemperowanie. A że moderator nie ugiął się "sławy", to tylko mu przyklasnąc. Od dłuższego czasu uwagi Kamila w wielu wątkach nie mają żadnego sensu merytorycznego, tylko uszczypliwe i ironiczne uwagi. Za takie coś wielu dostawało wakacje na dłuższy lub krótszy czas więc i tak w przypadku Kamila moderacja wykazała się dużą cierpliwością.

 

Konkluzja - modele na bardzo wysokim poziomie, współżycie na forum zupełnie odwrotnie.

 

I nie ma co strzelac focha tylko zmienic podejście i sposób wyrażania swoich uwag i wszystko będzie OK.

 

Skoti mylisz sie i nawet nie wiesz jak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja, Panowie, dorośli chyba prościej załatwiają takie sprawy. Ale ja nie mam dorobku, publikacji, medali, to może się nie znam po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i nie wierzę, poziom godny targowiska.

 

Nikt tu nie uniemożliwia publikacji zdjęć swoich modeli (skąd inąd, w moim mniemaniu na bardzo wysokim poziomie), za to niski styl dyskusji i brak kultury, mimo iż wypowiedzi ubrane są w cenzuralne słówka, jest żenujący, z każdej strony, nie wytykam nikogo palcami. I wcale się nie dziwię Adamowi, ze zamyka Pańskie tematy Panie Kamilu, skoro modelarstwo jest w nich wyczerpane, z nawiązką, na pierwszych stronach za to później zaczyna się rzucanie błotem.

 

 

"Dno serdeńku, dno".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kamilu.

 

Źle się czyta tematy, w których publikuje Pan zdjęcia swoich modeli. Powody wymieniłem wcześniej, poziom dyskusji przypomina niestety polską politykę a tej za wzór uznać nie można, bo co to za dyskusja, w której meritum schodzi na dalszy plan? Nie jestem psychologiem, nie wiem, jak to zmienić, komentuję sytuację z punktu widzenia obserwatora, który jest zdegustowany niczym innym a właśnie tą dyskusją. A szkoda, bo warsztat naprawdę godny podziwu. Za to ten dysonans między tym, co na zdjęciach a tym, co napisane po prostu razi.

 

I sądzę, że gdyby każdy dał sobie na wstrzymanie z wyrażaniem opinii o osobach, których nie lubi (bądź co bądź, forum to społeczeństwo internetowe, nie znamy się osobiście) albo przeniósł prywatne opinie gdzie indziej, było by to z korzyścią i dla forum i dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sądzę, że gdyby każdy dał sobie na wstrzymanie z wyrażaniem opinii o osobach, których nie lubi (bądź co bądź, forum to społeczeństwo internetowe, nie znamy się osobiście) albo przeniósł prywatne opinie gdzie indziej, było by to z korzyścią i dla forum i dla ludzi.

 

I to jest recepta na takie sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.