Skocz do zawartości

Ford Sierra M.Bublewicz/R.Zyszkowski


misioptys

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wszystkim za opinie. Staralem sie jak moglem oddac wyglad na podstawie tego jedynego zdjecia (dzieki Tombie01 ).

 

Ta krzywa kasta tez spedza mi sen z powiek, ale proby wyprostowania bez polamania nie powiodly sie Coz, co ma byc to bedzie.

 

Kolejny etap objelo nalozenie flocka i jak to przy premierowym wykonaniu wyszlo jak wyszlo, ale mysle, ze tragicznie nie jest.:

 

DSCF9751_zpsa894bec1.jpg

 

DSCF9750_zpse445c5fa.jpg

 

DSCF9744_zpsd70969aa.jpg

 

Kierownica tez swoje dostala:

 

DSCF9743_zps55416f75.jpg

 

I razem z deska trafila na miejsce:

 

DSCF9752_zps8c151422.jpg

 

DSCF9753_zpsefe21e82.jpg

 

Co myslicie o takim flocku?

Sam nie jestem do konca przekonany, klejony jest na zwykly vikol, wiec mam jeszcze furtke, na ewentualne zdjecie, zeby zostawic tylko pomalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Problem jest taki, ze czarnego typowo modelarskiego nie moge dostac. Sklep na ktorego stronie zwykle kupuje nie ma i nie wiedza kiedy bedzie, a na e-bayu jest tylko taki do paznokci

 

Moze jakby pokombinowac z tymi lysawymi krawedziami to cos z tego wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Śledzę twoje warsztaty z zainteresowaniem mimo iż nie jestem fanem osobówek to twoje modeliki są bardzo ciekawe.

 

Jak byś miał ostatecznie problem z tą krzywą kastą to zerknij na ebaya.uk widziałem tam pare sztuk za naprawdę niewielkie pieniądze. Zawsze to jakaś alternatywa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawadzilem dzisiaj o sklep modelarskii patrze jest.... czarny flock.

 

Sprobowalem i wyglada to tak.:

 

DSCF9811_zps37b8b81e.jpg

 

DSCF9808_zps03c28cf9.jpg

 

DSCF9812_zps2f1de5b4.jpg

 

Zauwazylem tez, ze na poprzednich zdjeciach aparat przeklamywal mi kolory i na zywo wydawalo mi sie ok, a na zdjeciu wyszlo jak wyszlo. Teraz ''na zywo'' wyglada o niebo lepiej niz poprzednio, ale aparatem przy szkockiej pogodzie nijak nie mozna dobrej fotki zrobic.

Zatem mowcie: zostawic czy zmywac ewentualnie czy handlowac z Chinczykiem:) No i czy ten od chinola bedzie lepszy niz ten z modelarskiego?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Możesz jeszcze zdjąć kierownicę? Jak tak to zmyj ten flock z niej, żadna rajdówka nie ma na kierze jakiś tam futrzaków. To dobre, albo i nie na zwykłych wozach. W rajdówce kierownica się dobrze trzymać rąk w rękawicach. Te zaś mają wewnetrzną stronę antypoślizgową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko moge, ale juz to zrobilem.

Sam nie bylem pewien czy to dobrze wyglada, teraz wiem

 

Przeciagne kierownice czarnym matem, to powinno dac odpowiedni efekt .

 

A swoja droga to taki, jak to nazwales futrzak to pasuje chyba tylko w kolorze rozowym, w takim 'dziuniowozie' z obowiazkowym futerkiem na pasach i kostkami zapachowymi na lusterku.

(do tego tleniona blondi za kierownica i smiech na sali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie udalo sie!!!

Po wlozeniu szyby kasta postanowila wrocic do (prawie) pierwotnego polozenia

 

DSCF9853_zps02b302ee.jpg

 

Do tego dorobilem klatke: (niestety jeszcze nie pomalowana, przyszly takie wiatry, ze co najwyzej brwi moge sobie przez przypadek psiknac )

 

 

DSCF9857_zpsf407bae4.jpg

 

DSCF9858_zps20f84ff9.jpg

 

I przymierzylem do wnetrza: (kiera tez juz wyliniala )

 

DSCF9860_zps2277d9d8.jpg

 

DSCF9859_zps8eabbb14.jpg

 

Teraz tylko poczekam na lepsza aure, zeby pomalowac i zaczynam montaz calosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Do tego dorobilem klatke: (niestety jeszcze nie pomalowana, przyszly takie wiatry, ze co najwyzej brwi moge sobie przez przypadek psiknac )

A Espumisan próbowałeś? Podobno dobry jest na wiatry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że buda się wyprostowała, zaraz lepiej to wygląda.

Jeśli klatka bezpieczeństwa będzie tak jak teraz masz ją przymierzoną, to proponuję wyciąć w desce dziury aby te rury wyglądały jakby wchodziły pod nią dalej do karoserii.

Nie wiem jak to było w tej rajdówce, ale dość często mam kontakt z rajdowymi autami i klatki właśnie tak są zbudowane.

Ale to tylko moja sugestia

I chyba ci jeszcze brakuje jednej rury do której są zazwyczaj mocowane pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.