Jump to content
yar75

SLT 50-3 Elefant 10 BKPanc. 1/72

Recommended Posts

Zrobiłem sobie takiego FAUNa.Dobrze znany model Revella.Do modelu dorobiłem parę drobiazgów;liny,chlapacze,łańcuchy,uchwyty,wycieraczki.

Obecnie poszukuję dla niego ładunku, może ktoś z kolegów ma na zbyciu Leoparda 2A4 Dragona?

yhmc.jpg

rjae.jpg

9n0l.jpg

m8ox.jpg

x7bm.jpg

4js2.jpg

x0sz.jpg

f6em.jpg

5apj.jpg

Świetny modelik też mam go w planach dokupiłem jeszcze blaszki Eduarda ...malowany z ręki czy czymś maskowałeś?

Jakich farbek użyłeś revella czy innych?

pozdrawiam

Cześc.Maskowanie masą klejącą,farby standardowe Revell,potem wasch i pigmenty Miga.

Leoparda 2A4 Dragonowskiego 1/72 już nie dostaniesz prawdopodobnie nigdzie. Może pomyśl o innym ładunku? Rosomak? PT-91? Może coś z lżejszego sprzętu?

Jestem pod wrażeniem, zwłaszcza, ze gdyby nie info o skali, to można się pomylić. Łańcuch trochę bije po oczach, reszta rewelacyjna.

Leoparda 2A4 Dragonowskiego 1/72 już nie dostaniesz prawdopodobnie nigdzie. Może pomyśl o innym ładunku? Rosomak? PT-91? Może coś z lżejszego sprzętu?
Można wrzucić BWP-1, lub BRDM-2, bo te pojazdy, które wymieniłeś nie są używane w 10 BKPanc, a tam jedenie używane są Fauny, po drugie proponował bym sprawdzić sklepy za nim się coś powie.

Sklep modelarski "Martola" Leopard 2A4 "Revell" cena 34 zł

Sklep modelarski "Martoal" kalki do Leopardów 10 BKpanc. cena 15 zł

Wszystko oczywiście skala 1/72.

imek46 chodzi o Leoparda Dragona, Revellowskie można wszędzie dostać. Co do ładunku, nie ma kwitków że Fauny nie woziły nic z innych jednostek wojskowych, przykładowo 18_pl_tahac_s_tankem.jpg

Nie ma kwitków, bo nie wożą. To co jest pokazane na zdjęciu to też jest WZT z 10 BKPanc. A co to za różnica miedzy Revellowskim a Dragonowskim Leosiem.

Nie ma kwitków, bo nie wożą. To co jest pokazane na zdjęciu to też jest WZT z 10 BKPanc. A co to za różnica miedzy Revellowskim a Dragonowskim Leosiem.

WZT-2 w 10BKPanc? Nie wiedziałem, w takim razie mój błąd. Co do Leoparda, różnica jest w jakości przede wszystkim.

Jestem pod dużym wrażeniem, doskonała robota!

Nie chcę zaśmiecać, ale znowu zaczyna się odbieganie od tematu, mowa była o dostępność Leoparda od Dragona, ta jest bliska zeru zapewne. Nie wiem czemu wplątał się Revell. Jak dla mnie koniec tematu.

W 10BKPanc nie ma WZT2. W roli Wozów Zabezpieczenia technicznego służą tam WZT3, WZT4 i Bergepanzery

Nie ma kwitków, bo nie wożą.

Wożą.

Można wrzucić BWP-1

Do wożenia tego sprzętu służą KraZy 255B z lawetami.

Fajnym i nietypowym ''towarem'' na fauna jest transporter PTS-M. Obecnie produkowany przez Balaton Modell. Taki pojazd trafi na mojego Elefanta, swoją drogą gotowego do malowania od... 3lat

Dzięki za wszystkie komentarze.Temat Lamparta rozwiązał kolega '' marek d ''.Obecnie oczekuję na przesyłkę.