Skocz do zawartości

1:48 Eduard ED1186 F-4B Good morning Da Nang


manas

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz, że w Exito od kilku dni można to kupić?

 

*zamówić. Model jest nowością na marzec, więc w rękach będzie go można mieć najwcześniej w połowie miesiąca. Tak samo na mojehobby - na zamówienie, z zastrzeżeniem na czas realizacji około paru tygodni.

 

Model mamy od 24 lutego na stanie w sklepie. Spora część już się sprzedała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EN: We are going to show you a complete preview of all components of our kit No 1186 „Good Morning Da Nang!“ (F-4B 1/48). Tomorrow, we will begin with an overview of the Academy plastic, so todays picture shows all of that plastic together, before we take a closer look. This is just the beginning!

 

Mamy zamiar zaprezentować wam kompletną zapowiedź zawartości zestawu 1186 „Good Morning Da Nang!“ (F-4B 1/48). Jutro zaczniemy od recenzji części Academy, dlatego dzisiaj publikujemy zdjęcie pokazujące wszystkie części (plastkiowe) razem, zanim się im (jutro) bliżej przyjrzymy. To dopiero początek!

 

Model mamy od 24 lutego na stanie w sklepie. Spora część już się sprzedała.

 

Euduard miał wypraski 24 lutego które od 25 lutego miał zacząć pakować, a Wy mieliście model 24-ego?

A na stronie Eduarda model jest do kupienia dopiero od dzisiaj? Znaczy że Wam dostarczył model zanim fizycznie miał wypraski u siebie i zanim zaczął sprzedawać go u siebie?

Miałem Exito za poważny sklep, ale zmieniłem zdanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan nie wierzy to już nic na to nie poradzę. Modele były gotowe i sprzedaż hurtowa zaczęła się w Eduardzie od 17 lutego. Przesyłka do Polski z Czech dochodzi dość szybko więc mieliśmy już 24 lutego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest idealny przykład modelarskiego "Prawa Murphy'ego" jak już człowiek po wielkich bólach skompletuje i sklei wreszcie model w upragnionym malowaniu to ktoś wpadnie na pomysł i wypuści to wszystko w jednym pudle i po niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest idealny przykład modelarskiego "Prawa Murphy'ego" jak już człowiek po wielkich bólach skompletuje i sklei wreszcie model w upragnionym malowaniu to ktoś wpadnie na pomysł i wypuści to wszystko w jednym pudle i po niższej cenie.

Jak zobaczyłem malowanie z czachami to właśnie od razu pomyślałem o Twoim Phantomie z ostatniego warsztatu (który swoją drogą wyszedł genialnie ), znam ten ból, miałem tak jak się użerałem z Chafee 1:35 z Italerki, a jak skończyłem to wyszły cuda z Bronco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być upierdliwy, ale ta linka dowodzi tylko, że Exito 25-ego dał wpis, że ma nowości Eduarda, (tutaj chwalił się, że miał 24-ego), a zdjęcie pudełek zostało dodane 7 godzin temu.

Nie ma o co kruszyć kopii, nie będzie mi to spędzać snu z powiek, z mojej strony to tylko ciekawostka, jak przebiega konkurencja między sklepami internetowymi w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być upierdliwy, ale ta linka dowodzi tylko, że Exito 25-ego dał wpis, że ma nowości Eduarda, (tutaj chwalił się, że miał 24-ego), a zdjęcie pudełek zostało dodane 7 godzin temu.

Nie ma o co kruszyć kopii, nie będzie mi to spędzać snu z powiek, z mojej strony to tylko ciekawostka, jak przebiega konkurencja między sklepami internetowymi w kraju.

 

Ja już czekam na swojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak oni tak defaultowo odpowiadają. Mnie w innej sprawie odpowiedzieli, że będzie w przeciągu kilku miesięcy... Okazało się, że były po jakimś tygodniu. Zabezpieczają się skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak u Hobbysty wychodzi taniej. Koniec OFFTopa.

.......

A ja znalazłe sklepik z modelami o kilka - kilkanaście złociszów tańszymi

 

 

przykład:

Gloster Javelin FAW.9/9R 0 - Airfix 12007

HOBBYSTA - 228,40zł

MASTERHOBBY - 219zł

 

 

A "F-4B Good morning Da Nang" - spójrzcie sami - 182.20zł

http://www.masterhobby.pl/product_info.php/products_id/27759

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale asortyment mają skromny - jak chcę sobie jeszcze kupić blaszki/farby to ich nie kupię - a kupując je jednocześnie gdzie indziej różnica się niweluje poprzez dodatkową wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów - trochę farbek jest:

Alclad 2

GUNZE

HUMBROL

Italeri

Italeri zestaw

MODEL MASTER

PACTRA

Revell olejne

Revell wodne

TAMIYA

Testors

Vallejo

 

a ich ceny też nie najgorsze.

 

Blaszki co prawda tylko edzia, ale są. Jeśli czegoś nie ma załatwiaja na @ lub tel.

Ja bynajmniej nie narzekam - to co potrzebuję to mam - nawet jeśli mam zaczekać tydzień czy dwa.

Ale dość tego - przecież każdy z nas sam decyduje gdzie i ile wyda swojej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już szczęśliwym posiadaczem rzeczonego modelu i zdążyłem zauważyć kilka błędów merytorycznych tudzież nieścisłości w instrukcji montażu. Nie jestem specjalistą od fantoma, ale będę musiał się stać, żeby nie zepsuć pięknych wyprasek jakimiś potworkami niezgodnymi z rzeczywistością. Zostałem też pozytywnie porażony ilością kalkomanii, choć na myśl o ich kładzeniu bierze mnie przerażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.