Skocz do zawartości

63 Chevy Lowrider


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

A moze byś do tych cacek dorzucił Mercurego '49 podobnego do tego?...

...o ile jest w sprzedarzy taki zestaw...

 

Zaiste ciekawy samochód Jednak nie widziałem takiego modelu w sprzedaży, możliwe że jest, ale nie u nas w Polsce. Nawet gdyby był osiągalny, to i tak chyba bym go nie postawił na lawetę, bo mam zamiar utrzymać przedział w granicach 57-70 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny zakup Andrzeju kolejnych cacek.. Ah.. ten Mustan GT 500. Zrób go w malowaniu z filmu 60 Sekund. Nazywany cieplutko i milutko przez złodziejaszka "Eleonora"

 

Przedział 57-70 jest jak najbardziej trafiony. A z czym będzie podpięta Laweta to już tylko będzie zalerzało i wyłącznie od Andrzeja. z Kenem 100 jak i Petkiem prezentuję się wypaśnie ta naczepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bezbarwny na kaście już wysechł, wiec mogłem już pomalować boczne listwy i ramki w oknach:

 

abv5t1loji5epekw.jpg

47uf5tlj9knn7cj2.jpg

s3725ozfoznggvbr.jpg

5sq116rah4it85rb.jpg

 

Wnętrze też jest już prawie ukończone, trzebaby dorobić jakieś dywaniki na podłogę:

ot8w7w5ksz9npaiu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerka, kierownica, podłoga i karoseria - wszystko w takim samym kolorku?

karoseria jest faktycznie nieco bardziej niebieskawa i nieco różni się od wnętrza. Tak więc kokpit w jednym kolorku, bo zauważyłem że amerykańce robią wszystko pod jeden kolor. Dla przykładu fotki 63-Chevy i 69-camaro:

 

fon3ns07u1dwgfo0.jpg

fa7nhkk88wbcnqxr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle jestem pod wrazeniem tej gladkosci lakierowanych przez Ciebie karoserii... Kurcze, zero pylkow - idealnie gladziutki metalik. W zyciu nie udalo mi sie osiagnac tak pieknej powierzchni... Wyglada to bombowo. Jak to sie ma do tych, co sie mondruja, ze najpierw robia podklad, schnie on miesiac, czy cos... Potem pierwsza warstwa, schniecie przez miesiac, polerowanie. Druga warstwa, znowu miesiac schniecia, polerowanie... I tak z 5 razy... Potem lakier, polerowanie, itd, itd... Przyznaj sie, polerujesz te budy?

 

Co do wnetrza, to mam jakies odczucie, ze czegos tam brakuje... Jakichs akcentow... Narazie jakos tak pusto tam, monochromatycznie i smutno. Nawet na tch fotkach, co dales Camaro i tego drugiego, jakos tam wiecej np. czarnych elementow jest... Moze jak dojda te dywaniki, dzwignia biegow, czarne uchwyty na korbach do szyb i inne takie drobiazgi, to nabierze to innego wygladu. Pilnie obserwuje postepy. Trzymaj tak dalej. Z reszta, po co ja to gadam, przeciez to oczywiste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tornado zacznie kleic samoloty, to ja sie wypisuje z tego interesu .

Tego to akurat narazie nie musisz sie obawiać, samoloty sklejałem jakies 10 lat temu, a trucków do sklejenia mam pewnie zapas na jakieś najbliższe 5 lat

Co do nadwozia, to jeszcze go nie polerowałem. Lakier bezbarwny położyłem w dwóch warstwach w odstępie 15 minut. Natomiast z obserwacji wnętrz na fotkach doszedłem do wniosku, że nie ma co przeginać, więc tylko "pochromowałem" klamki i inne uchwyty, a gałkę dźwigni zmiany biegów pomalowałem na czarno.

Model praktycznie ukończyłem, zostało wykonać drobny retusz i polerkę, a teraz oceniajcie.

 

gf5vudnkxbb0ksfdm.jpgnf0h0ax0cgut8q04m.jpg1n5syyxb7nbnnojem.jpg

y25pbxu11jgcn7fjm.jpg0ahc5otq18heorh0m.jpg5n93cu6pndhaswv2m.jpg

kxnh00jnnpj5s9jbm.jpgrlexply1kybgntoum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o tym mówiłem Gulusie , Andrzejku , moze jakieś przymiarki ... Wstępne?

Chciałeś i masz

Oczywiście pozostałe osobówki ( skala 1:24) są tylko tymczasowo i będą usuniąte z lawety.

b8s2ud7qvlqpw9wu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie ten model wygląda i na naczepie też ciekawie się prezentuje a co dopiero będzie jak już będzie cała 6-ka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o tym mówiłem Gulusie , Andrzejku , moze jakieś przymiarki ... Wstępne?

Chciałeś i masz

Oczywiście pozostałe osobówki ( skala 1:24) są tylko tymczasowo i będą usuniąte z lawety.

b8s2ud7qvlqpw9wu.jpg

 

bosche jaki zestaw nie spodziewałem się takiego efektu a to jeszcze nie koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.