Skocz do zawartości

Jagdpanzer 38(T) Hetzer-Italeri 1:72


Piotr_P

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze troszkę popracowałem.

dołożyłem złamaną antenę oraz mocowania lewarka na błotniku i łopaty na kadłubie.

I jak widać dołożyłem już ostatni fragment schurzen (chyba tak to się zwie)...jutro nieco brudzenia tego fragmentu...

 

DSCF3815_zps43140da7.jpg

 

pamiątkowy grosz ,o którym zawsze zapominam mimo ,że leży obok modelu na biurku.

 

DSCF3820_zpsac2d1caa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej !!!.

Model świetnie się prezentuje, gąsku wyszły super !.

Jedynie co ja bym zmienił to cieńsze osłony, ale to bym się zastanowił.

Na pewno jednak bym zmienił ich mocowania - od zewnątrz były na gładko . Czasu jeszcze sporo, więc może warto podziałać.

Generalnie fajny model wyszedł, gratki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłony i tak były już zeszlifowane na papierze....bardziej się już obawiałem ,ze przetrę na wylot...nie są takie grube ale sporo jednak makro wyciąga.

 

z tymi śrubami mocowania to fakt...umknęło mi to... ale może się okazać,ze już nie dam rady nic poprawić...niby prosta przeróbka i czasu ogólnie może trochę jest ale muszę go dzielić z innymi tj żona i syn...zobaczymy jak wyjdzie...może z hipsu 0,25mm zrobię od nowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w zasadzie raczej masz rację .Przecież nie chronią nic poza górną partią gąsienicy i koła podtrzymującego.

 

co do odcinania powinno pójść lekko bo były już odcinane ...miałem robić z blachy od browara ale nie podobał mi się ich wygląd i odchodząca z lekkością farba. Więc wróciły oryginalne ale po szlifowaniu. Klejone na CA więc tu może być pewna trudność.

 

PS...właśnie spróbowałem...

odkleiły się trzy z pięciu mocowań z prawej strony....na szczęście nie upadły na dywan bo bym pewnie ich już nie znalazł...z drugiej strony tylko jedno...

 

są już na miejscu. Kolor bazowy na osłonach schnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...raczej finisz...dzięki zdjęciom zobaczyłem oderwana antenę,która po sesji wróciła na miejsce...zostały włazy i ogniwa na lewym tylnym narożniku...

 

DSCF3852_zps6188512d.jpg

DSCF3847_zps59c7c979.jpg

DSCF3845_zps02409a21.jpg

DSCF3844_zpsc642eec8.jpg

DSCF3843_zpsc7c6955c.jpg

DSCF3840_zpsf8cf91dc.jpg

 

teraz tylko wdrożenie takiej oto koncepcji...baaardzo wstępne przymiarki

 

DSCF3854_zps6511517b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurek nie będzie. ...mam co prawda jedno, moze dwa zdjęcia z powstancami na barykadzie ale w roznych etapach walk.

Tu też rodzi się mój dylemat.Mam fotki na jezdni z ulozonych płytek lub kostek ( nie wyraźnie widac na zdjęciu) oraz na piachu/zwirze po usunieciu wymienionych wcześniej plyt potrzebnych do ustawiania barykad.

 

wieczorem postaram się wkleic fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.