Jump to content

Rack

Members
 • Content Count

  1,094
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

1 Follower

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. Rack

  Artyleria

  Piękne armaty i kuchenna "artyleria" . Mam tylko nadzieję, że o tankach Kolega nie zapomni jednak 🙂...
 2. Rack

  STZ 1:35 Dragon

  Dzięki Adams za info, może się skuszę na T-34/57 od MSD, też rzadki model. Wracając do tematu, oczywiście czekamy na dalszy ciąg relacji z budowy STZ .
 3. Rack

  Fulda Gap

  Oki, jak najbardziej to rozumiem, hobby ma sprawiać w końcu przyjemność .
 4. Rack

  STZ 1:35 Dragon

  Natrafiłem jeszcze na model MSD (Maquette) 3504, ale czy to w ogóle jest sklejalne, to niestety nie wiem ...
 5. Rack

  Fulda Gap

  Heh, właśnie, cholernie trudno w skali uzyskać efekt ze zdjęć. Będziesz robił podstawkę?. Wg mnie intensywne brudzenie lepiej wygląda, gdy wynika z "okoliczności". Przynajmniej ja tak to odbieram 🙂.
 6. Rack

  Fulda Gap

  Mam coś takiego, że podobają mnie się często modele, jakby to powiedzieć, "niedokończone". I tu właśnie tak jest. Malowanie bardzo mi sie podobało, pisałem nawet o tym. Niestety, brudzenie ( szczególnie kół - zbyt obfite i "karoserii" - pstrokate ) i zbyt intensywne rdzewienia gąsienic mnie osobiście się nie podoba 😞... Podkreślam, że jest to tylko i wyłącznie moje, subiektywne odczucie. Nie twierdzę, że coś jest źle zrobione, zapewne masz taki zamysł i swoją wizję tych modeli. Może ktoś z większym ode mnie doświadczeniem skomentuje, bo modele są świetne i widać ogrom włożonej pracy i Twoje wysokie umiejętności, ale czegoś im brakuje, albo mają czegoś za dużo ( to wg mnie ).
 7. Rack

  STZ 1:35 Dragon

  Uuu, no to super, myślałem, że Dragon oszczędzi walki z materią 😞. Zawartość pudła jest bardzo bogata ( szczególnie dotyczy ilości wersji wież i płyt przednich) i nie sądziłem, że mogą z tym zestawem być jakieś większe problemy . Z drugiej strony, ceny tego zestawu są bardzo dziwne, raz ok. 115zł, a innym razem ok.165zł w "promocji"... Na szczęście mnie udało się zakupić właśnie za ok. 115zł, więc dobre i to 🙂.
 8. Jako zupełny laik m. in. w temacie Tygrysków powiem, że od strony czysto technicznej, model świetnie wygląda . A Krzysztof vel Meser262 to wprost Terminator, nie "ludź" 🙂.
 9. Rack

  STZ 1:35 Dragon

  Jak zawsze najwyższy poziom . Podziwiam detal, precyzję ( szczególnie spawy ), sterylność i jakość zdjęć. Planuję zrobić STZ-a z Dragona 6449 (T-34-747(r) ) i ten warsztat zapisuję jako wzór, konspekt. P.S. Prośba o kolejne zdjęcia z poszczególnych etapów budowy 🙂.
 10. Tylko, że Ty wyliczasz wewnętrzną średnicę lufy 😉
 11. Zastanawia mnie ta szpachla na skrzynce kół zapasowych i ogólnie lewej burcie, błotniku, coś będzie się tam działo?.
 12. Rack

  IS-3 Tamiya 1:35

  Moim zdaniem, tło oraz jakość zdjęć ( brak ostrości, zbliżeń, słabe oświetlenie ) powodują, że ciężko wyrazić opinię o modelu. Może warto zrobić drugą sesję zdjęciową, bo widać, że model ma potencjał...
 13. Świetny pojazd, a załoganci dodają realizmu, super .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.