Jump to content

Rack

Members
 • Content Count

  1,242
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

823 profile views
 1. Rack

  1/35 T-90M

  Może nieco oczyścić gąski szczoteczką i psiknąć farbką?... Na 3 zdjęciu osłona lampy jakby "cofła się" - wg zdjęć powinna trzymać bardziej pion. Chyba, że to tylko tak na zdjęciu wygląda ... Generalnie świetna robota .
 2. Rack

  1/35 T-90M

  Wszystkie Twoje warsztaty archiwizuję sobie. Toż to super "gotowce" a mam nadzieję kiedyś zabrać się za powojenne tanki . Świetna robota, brawo .
 3. Jak opanujesz malowanie pędzlem, to wielkość powierzchni ma znaczenie drugorzędne... Oczywiście, pewnych technik pędzlem nie zrobisz bądź jest to bardzo trudne, ale na początku drogi modelarskiej nie ma to znaczenia.
 4. Jeżeli za 6 lat ze swoim 12-letnim wówczas synem uda nam się zbudować taki model, będę dumny i z syna, i z siebie .
 5. Witamy i trzymamy kciuki. Życzę dużo cierpliwości, cieszy Twoje podejście do tematu. Fajnie, że założyłeś warsztat .
 6. Rack

  1/35 T-90M

  Super robota . Kamera cofania to jeden z elementów ostatniej modernizacji naszych Leosi: montaż dzienno-nocnej kamery cofania kierowcy KDN-1 Nyks.
 7. Fantastyczny . Fenomenalny detal .
 8. Hmmm, nie wiem, nie znam się, ale się wypowiem ;)... Ciekawi mnie jak zgrasz te nity z resztą?. P.S. Sama modulacja płyt, wg mnie bardzo interesująca.
 9. Można oglądać i oglądać... Model przepiękny, mnóstwo smaczków, brawo .
 10. Dziękuję za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem . Będę podlądał dalej, świetny warsztat.
 11. Dziękuję za odpowiedź. Jeśli można, to dopytam, czy preszpan najpierw odpowiednio się kształtuje a potem impregnuje paraloidem?. Doczytałem, że paraloid można rozpuszczać w nitro, acetonie lub toluenie, taki opis znalazłem przy paraloidzie B72. Czy taki się nadaje i ewentualnie czym najlepiej go rozpuszczać?. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 12. Super robota, robi wrażenie . Możesz napisać co to za materiał, to brązowawe ?.
 13. Dziękuję, bardzo się cieszę, że moje prace się spodobały. Wolne tempo, to przede wszystkim totalny brak czasu na hobby, szczególnie tak od czerwca. Natomiast jak to dokładnie malowałem, to powiem szczerze, tak dawno to było, że mogę szczegółow nie pamiętać . Na pewno zastosowałem się do rady jednego z Kolegów z forum i drewniane trzonki pomalowałem tak: - humbrol Matt 110 natural wood, na to lakier satynowy bezbarwny. Później olejnym brązem, chyba van Dyck, ale nie pamiętam. Olej trzeba wytrzeć patyczkiem higienicznym by powstały podłużne smugi. Na koniec, tak jak i cały model lakie
 14. Heh, za każdym razem jak do niego zaglądam, to coś przerabiam i poprawiam ;). Za jakiś czas wrzucę kilka fotek do warsztatu, ale chciałbym w góra 2 wpisach zamknąć już etap budowy . Dzięki, Krzysztof, no tak, powinienem to wiedzieć budując swojego strucla . Czyli można to wytłumaczyć oszczędnościami w kosztach produkcji, upraszczaniem konstrukcji, mniejszym zużyciem materiałów. Podobnie jak ze zmniejszaniem liczby śrub mocujących wózki jezdne, a finalnie nawet otworów nie wiercili w ostatnich wersjach - taka analogia mnie się nasuwa. Mi przyszło tylko na myśl, że s
 15. Bardzo realistyczne efekty. Szczególnie na trzecim zdjęciu od końca .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.