Jump to content

Rack

Members
 • Content Count

  1,070
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

220 profile views
 1. Fajnie, bardzo mi się podoba . Wg mnie dobrze zdiagnozowałeś co jeszcze trzeba zrobić, szczególnie tłumik. Będzie piękny model .
 2. Pięknie wygląda, widać efekty "tuningowania" modelu . A "wyoblenie" tylnych błotników z jednego kawałka miedzi - klasa, mnie się takie cuda nie udają zbytnio .
 3. Bardzo fajnie wyglądają te ślady po pociskach i generalnie malarsko super . Pomarudzę znowu nieco przy numerze. W necie toczyła się dyskusja, czy ostatnią cyfrą ( zamazaną ) powinna być "4" czy "1". Z zestawienia numerów sprzed zmiany i po zmianie wyniknęło, że powinna to być jednak cyfra "1". Pewnie znasz to zdjęcie: Widać, że zamazana ostatnia cyfra ma białe prześwity, może je dodasz?. Nie odbieraj proszę, moich uwag jako złe intencje, po prostu, poświęciłem temu modelowi mnóstwo czasu, a i tak nie ustrzegłem się kilku błędów . Staram się tylko podzielić swoimi doświadczeniami, może komuś się przydadzą przy budowie bardziej wiernej kopii tego wozu niż mój. Wciąż się zastanawiam, czy miał on w ogóle uchwyty pod zbiorniki ( przynajmniej po prawej stronie płyty bocznej ), bo położenie skrzynki, to neguje, ot takie zagwozdki .
 4. Może spróbuj "techniki ciapania" . A na serio, to sam mam podobnie .
 5. Super, kolejny Twój świetny model, brawo.
 6. Hmm, wg mnie troszkę zbyt widoczne pionowe smugi "brudzingu" po pędzlu na burtach bocznych wanny. W sumie będą osłony i nie będzie zbyt wiele widać... Ogólnie, model fajnie się zapowiada .
 7. Trzycyfrowe oznakowania zostały wprowadzone około marca 1945r. Gdyby nie kilka szczegółów, brałbym go za 1:35 . Zaskoczyła mnie natomiast siatka na "ruszcie" płyty nadsilnikowej, nie kojarzę bym taką widział . Orzełki powinny zajść końcówkami na korki otworów strzelniczych, ale to szczegół.
 8. Bajka . Ostatnie zdjęcie dopiero uświadomiło mi jakie to maleństwo...
 9. Dziękuję za odpowiedź. Właśnie na stronie, którą podaje Kolega mbrnnr ( też tam kupuję ) znalazłem ten pigment, ale na poglądowych zdjęciach wygląda troszkę inaczej ( pewnie wpływ ma też utrwalacz ), więc wolałem się upewnić, dzięki .
 10. Świetny model i figurki, ale najbardziej podoba mnie się kolorystyczne zgranie całości. Coś pięknego
 11. Gąsienice i ziemia - rewelacja . Możesz podać producenta zastosowanego pigmentu "Umbra naturalna cypryjska ciemna"?. Znalazłem kilku, ale kolory coś mi nie podchodzą pod Twój, który mi się bardzo podoba...
 12. Super, świetna robota .
 13. Heh, niedawno tego Chieftaina składałem z synkiem. Faktycznie, będziesz miał co robić, ale tym większa satysfakcja na koniec . Chyba najgorsza w nim jest lufa, ale na pewno dasz radę .
 14. Już widać, że i z tego strucla zrobisz porządny model .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.