Jump to content

Rack

Members
 • Content Count

  1,100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

1 Follower

Recent Profile Visitors

390 profile views
 1. Brawo za kolejną "reanimację". Z zainteresowaniem podglądam, świetna robota .
 2. Kocham Grecję, tym bardziej gratuluję nagrody dla pięknego mikruska . Kalinihta.
 3. Rack

  Rack - warsztaty

  Witam, moje warsztaty - rozpoczęte i wciąż trwające oraz te zakończone szczęśliwie galeriami 😉. 1. T-34/85 - Zvezda: 2. Stug IV -Tamiya: 3. Hetzer "Chwat" - Academy: 4. Puma - Italeri: 5. IS-2 nr 424 - Zvezda:
 4. Rack

  Rack - Galerie

  Witam, próbuję uporządkować swoje skromne dokonania i umieścić wszystkie galerie modeli w jednym miejscu. Póki co jest tego niewiele, ale mam nadzieję powiększać powoli kolekcję 🙂. Chronologicznie, wg ukończonych modeli: 1. T-34/85 - Zvezda: Galeria: 2. Hetzer "Chwat" - Academy: Galeria: 3. Is-2 nr 424 z 4 pczc - Zvezda: Galeria:
 5. Miazga... Wspaniały, super zdjęcia.
 6. Rack

  Artyleria

  Piękne armaty i kuchenna "artyleria" . Mam tylko nadzieję, że o tankach Kolega nie zapomni jednak 🙂...
 7. Rack

  STZ 1:35 Dragon

  Dzięki Adams za info, może się skuszę na T-34/57 od MSD, też rzadki model. Wracając do tematu, oczywiście czekamy na dalszy ciąg relacji z budowy STZ .
 8. Rack

  Fulda Gap

  Oki, jak najbardziej to rozumiem, hobby ma sprawiać w końcu przyjemność .
 9. Rack

  STZ 1:35 Dragon

  Natrafiłem jeszcze na model MSD (Maquette) 3504, ale czy to w ogóle jest sklejalne, to niestety nie wiem ...
 10. Rack

  Fulda Gap

  Heh, właśnie, cholernie trudno w skali uzyskać efekt ze zdjęć. Będziesz robił podstawkę?. Wg mnie intensywne brudzenie lepiej wygląda, gdy wynika z "okoliczności". Przynajmniej ja tak to odbieram 🙂.
 11. Rack

  Fulda Gap

  Mam coś takiego, że podobają mnie się często modele, jakby to powiedzieć, "niedokończone". I tu właśnie tak jest. Malowanie bardzo mi sie podobało, pisałem nawet o tym. Niestety, brudzenie ( szczególnie kół - zbyt obfite i "karoserii" - pstrokate ) i zbyt intensywne rdzewienia gąsienic mnie osobiście się nie podoba 😞... Podkreślam, że jest to tylko i wyłącznie moje, subiektywne odczucie. Nie twierdzę, że coś jest źle zrobione, zapewne masz taki zamysł i swoją wizję tych modeli. Może ktoś z większym ode mnie doświadczeniem skomentuje, bo modele są świetne i widać ogrom włożonej pracy i Twoje wysokie umiejętności, ale czegoś im brakuje, albo mają czegoś za dużo ( to wg mnie ).
 12. Rack

  STZ 1:35 Dragon

  Uuu, no to super, myślałem, że Dragon oszczędzi walki z materią 😞. Zawartość pudła jest bardzo bogata ( szczególnie dotyczy ilości wersji wież i płyt przednich) i nie sądziłem, że mogą z tym zestawem być jakieś większe problemy . Z drugiej strony, ceny tego zestawu są bardzo dziwne, raz ok. 115zł, a innym razem ok.165zł w "promocji"... Na szczęście mnie udało się zakupić właśnie za ok. 115zł, więc dobre i to 🙂.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.