Jump to content

Rack

Members
 • Posts

  1,308
 • Joined

 • Last visited

Reputation

69 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,194 profile views
 1. Będę podglądał . To był mój pierwszy model robiony "na poważnie". Spasowanie wanny z górą wymaga sporo zachodu, ale reszta całkiem spoko. Model jest bardzo uproszczony, ale za te pieniądze nie można wymagać zbyt wiele :)...
 2. Jeśli IZO słabo idzie, to benzyna ekstrakcyjna.
 3. Faktycznie, zdjęcia trochę za ciemne by dokładnie ocenić całość, ale widać, że nie zapomniałeś jak się robi świetne modele. Powrót bardzo udany . Najbardziej ciekawi mnie, jakich farbek uzyłeś na figurantach malując twarze i dłonie. Uważam, że wyszły bardzo naturalnie i realistycznie.
 4. Może być tak jak napisałeś. Odwrotne zastosowanie płynów sprawdziło w praktyce już wielu z nas...
 5. Dawno temu, w 2014r. w moim warsztacie T-34, kolega jiad napisał, gdy wspomiałem, że miałem problem z płynami Wamodu: "Z płynami WAMODu do kalek polecam spróbować użyć odwrotnie. Ten o zapachu octu pod kalki. U mnie dało niezły efekt. " Płyny kilka razy później stosowałem wg tego zalecenia i było całkiem dobrze. Mam je zresztą do dziś, może niedługo spróbuję znowu je wykorzystać .
 6. Rack

  1/35 T-80UK

  Co tu dużo mówić - model genialny. Warsztat i galerię zapisuję w swoim archiwum. Może kiedyś spróbuję zbudować któregoś z tych teciaków, materiał będzie jak znalazł .
 7. Brawo . Dla mnie bomba, no i ta technologia, super sprawa, pewnie spróbuję.
 8. I don't know, but I believe .
 9. Próbowałem z tym Clearfixem i odpuściłem. Mi nie wychodziło tak jak chciałem. Odbłyśniki robię z polerowanego aluminium i daję szkiełko z folii do druku laserowego formowanej na gorąco. Tak zrobiłem w IS-2.
 10. Osłonę wentylatora warto by było dospawać, to jest dość widoczne.
 11. TAW, zaimponowałeś mnie teraz ( znaczy kolejny raz, ale cytat, to cytat ). Nie ma co się bać wycinania , doctor. Osłony lamp - duże lepsze niż zestawowe, dobra robota :).
 12. Ok, teraz już chyba wiem dlaczego Tobie oraz Halsetowi pasuje / pasowało. Wanna ma inny kształt - szczególnie tył ( na moim zdjęciu równy cały bok wanny ). Być może Dragon skorygował też wysokość wanny. Poniżej zdjęcie wanny z pudła Dragon 6047 z 2005r. ( który ja robię ). Twój jest z 2014r. z " nowymi częściami" wg scalemates.com i być może poprawili wysokość wanny ...
 13. Taki super warsztat, a ja dopiero dziś zauważyłem ... Na szybko przeglądając, pla-paper - materiał do zapamiętania . Generalnie, zakres i jakość prac poraża .
 14. Wannę podnosisz ( podniosłeś ) coby gąski weszły?.
 15. Akurat Szwedów to nigdy nie podejrzewałbym o taką fantazję... Super robota .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.