Skocz do zawartości

[Mini In-Box] Polski Fiat 621 - First To Fight PL1939-11


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W kiosku kupowałeś ??

Widziałem dzisiaj w kiosku (Ruch), że wszystkie gazetki były jak by się ktoś na nich położył

 

Kolego, skoro masz dobry kontakt z producentem, to może zasugeruj by jakoś dodatkowo zabezpieczali zawartość pudła. może jakiś sztywniejszy kartonik czy coś?

Ja mam to szczęście, że mieszkam w Warszawie i mogę kupić albo w empiku albo w sklepie modelarskim, jednak są wśród nas tacy, którzy takiej możliwości nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kiosku kupowałeś ??

Widziałem dzisiaj w kiosku (Ruch), że wszystkie gazetki były jak by się ktoś na nich położył

 

Kolego, skoro masz dobry kontakt z producentem, to może zasugeruj by jakoś dodatkowo zabezpieczali zawartość pudła. może jakiś sztywniejszy kartonik czy coś?

Ja mam to szczęście, że mieszkam w Warszawie i mogę kupić albo w empiku albo w sklepie modelarskim, jednak są wśród nas tacy, którzy takiej możliwości nie mają

Wiesz co, nie ma na to wpływu (tak sądzę), jak ktoś nie uważa (kolporter), to nawet jak pancerni zapakujesz zgniotą i spłaszczą. Kiedyś już rozmawiałem z Adam na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrypali osłonę silnika i chłodnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezusie, łola Boga, Łola Boga !!!! Macha spie..na!! No bywa Panie i Panowie, że coś się sypnęło, ale nie chłostajta się i nie rwijta szmatek z tej okazji.

Może ktoś wyda poprawną budę i będzie gitara, wilk syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z takim podejściem toście faktycznie modelarz. Czort że do kitu bo wyjdzie waloryzacja taka czy inna. A że jeden z bardziej wyróżniających elementów ten model jest do bani to cieszy jedynie sprzedających... nie ważne jaki byle sprzedać no nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezusie, łola Boga, Łola Boga !!!! Macha spie..na!! No bywa Panie i Panowie, że coś się sypnęło, ale nie chłostajta się i nie rwijta szmatek z tej okazji.

Może ktoś wyda poprawną budę i będzie gitara, wilk syty i owca cała.

 

No to teraz pojechałeś .............

Nie prościej wydać poprawny model ? Wtedy wilka nie trza będzie karmić a owce nie będa musiały czytać takich komentów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tych zestawów waloryzacji to chyba tylko põki co Adamie Twój produkt do wuzetki powstał....

 

oczywiście Marsa się nie spodziewałem za dwie dychy ale może ktos ładnie ując w słowa i zdjęcia owego skopanego detalu? bo dopiero nocą późną będę mógł przyjrzeć się modelowi i poszukać dokumentacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze za szeroka przy osłonie chłodnicy.Sama rzeźba chłodnicy ma niedokładny kształt(jakieś poprzeczne listwy się tam pojawiły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na skanowanie. Zdjęcia Fiacika dostępne w nr 29 WLU na temat Samochodów ciężarowych WP i porównać z Twoim inboxem na pierwszy rzut bez dokładnego mierzenia widać różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obleciałem pół Szczecina co by trafić niesprasowane pudełko...masakra normalnie,Jak trafiłem na w miarę proste to i tak słupki szoferki do prostowania.

Co do chłodnicy - fakt z tym ryjkiem podobny do E...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! czyli mogę sobie powiedzieć ,że kabina mojego Fiata jest wzorcowa...to naprostowanie słupków z linka Adamerio nie wychodzi chyba wg zasady-"...jakoś to wyszło..."

 

Poza chłodnicą to chyba teraz największy babol tego zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolniejszej chwili oblukałem fotkę (którą sam zrobiłem) z zdjęciem archiwalnym i ... dzióbek, delikatnie mówiąc jest do kitu.

 

Zapodaj fotkę modelu i zdjęcie Fijata i pokaż te "masakryczne" błędy, pliss. Tak będzie łatwiej dla każdego.

Pojeb z Ciebie jest na maxa.

PZdr

Hmm, nic nie jest wykluczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolniejszej chwili oblukałem fotkę (którą sam zrobiłem) z zdjęciem archiwalnym i ... dzióbek, delikatnie mówiąc jest do kitu.

A tak konkretnie to co jest nie tak, bo nie widzę? Poważnie pytam.

Aby zaoszczędzić życie i czas lookaj.

 

polski_fiat_621_l_muzeum_techniki_warszawa.jpg

 

10363974_804408876243831_8850554129641046644_n.jpg

 

big_fiat60804.jpg

 

polpolskifiat621ltwoandhalftontruckpiotrsmolinski.jpg

 

Zwróć uwagę na zdjęcie nr. 2 i 4. Założenie było dobre, leciutko nie wylazło

 

Ciekawy linki dot. TUR'a:

 

http://odkrywca.pl/polski-fiat-621,546181.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.