Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.I ausf. C HobbyBoss 1:35


Polski_Czołgista

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!Długo nic nie robiłem z modelami więc zacząłem pod koniec wakacji takie coś i nie dokończyłem go

pz-kp-fw-i-ausf-c-vk-601-model-do-sklejania-m-iext7866967.jpg

mam coś takiego

pxPiMc45FaYQIWvogaak1Gyu-TN_Ii0Y8TP6sroicA=w913-h685-no

Modele%2BNa%2BWarsztat%2B-%2B2

Modele%2BNa%2BWarsztat%2B-%2B6

Modele%2BNa%2BWarsztat%2B-%2B3

 

no więc proszę o opinie i pomoc w kierunku poprawek

 

Jeszcze muszę gąski zrobić. boje się ich

 

Zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala dość sporo więc możesz się pokusić o lekkie nawiercenie lufy - będzie o niebo lepiej wyglądać

Poza tym jeszcze jedna sprawa co mi się rzuciła w oczy (ale może się nie znam): nie za grubo trochę w niektórych miejscach farba położona?

Głównie mam na myśli układ jezdny. Chyba że to kwestia zdjęć i tylko tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by jeszcze koła zmatowić albo przykurzyć bo za bardzo się świecą jak by były pociągnięte lakierem metalikiem - przynajmniej jak na obrazku z pudełka.

Nie brudziłem jeszcze bo go nie zkonczyłem ale miałem taki zamiar

 

Lufy nie będę nawiercał - nie mam czym a co do farby to trochę jest nadmiar na kołach ale zdjęcia jeszcze spotęgowały ten efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

 

Po pierwsze abstra:bip:ąc od poziomu modelarskiego, trzymajmy poziom gramatyki przy pisowni.

 

Po drugie nie ma się czego bać w modelarstwie.

 

Pierwsze modele są zawsze trudne i wiele nie wychodzi. Ale jeśli przestaniesz się bać i zaczniesz próbować to daleko zajdziesz. ODWAGI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

 

Po pierwsze abstra:bip:ąc od poziomu modelarskiego, trzymajmy poziom gramatyki przy pisowni.

 

Po drugie nie ma się czego bać w modelarstwie.

 

Pierwsze modele są zawsze trudne i wiele nie wychodzi. Ale jeśli przestaniesz się bać i zaczniesz próbować to daleko zajdziesz. ODWAGI!

No to jest tak:

Pisze na tablecie i czasami wklepie mi się nie to co chcę

 

To jest mój pierwszy model w tej skali z oddzielnymi ogniwkami i nie chodzi mi o to że boje się tego ale boje się że mi ogniwek braknie

 

Modeli skleiłem w moim życiu już dość dużo ale to jest pierwszy z takimi gąsienicami

Ake dziękuję za słowa otuchy

 

Ma ktoś może wiedze czy dostane gdzieś ludków takich jak na obrazku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.