Skocz do zawartości

Nowości lotnicze 2015 - 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W zapowiedziach Eduarda na wrzesień jest - dla mnie to spore zaskoczenie - żywiczna kabina do F-4J Academy:

 

ED648228.jpg

 

Nie wiem czy wcześniej Edek robił całe kabiny, ale ciekawie to wygląda.

Warto by było, żeby Aires miał wreszcie jakąś konkurencje i przestał odstawiać tę popelinę co teraz robi.

Kabinka jest droga, u nas w MojeHobby za prawie 82 zł:

http://www.mojehobby.pl/products/F-4J-cockpit-Academy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dziwne że tak walą głową w mur i za wszelką cenę starają się zrobić coś, czego nie ma konkurencja, a co niekoniecznie musi być dobrze przyjmowane przez rynek.

Z X-47B to był znakomity strzał, bo samolot to niezwykły, a model przez to niesamowicie wręcz efektowny.

Ale F-20... Wiele osób na zachodnich forach kręciło nosem, że po co to i na co to, co mnie specjalnie nie dziwi.

Ja model kupiłem, pooglądałem sobie i wrzuciłem na stosik. Nie jest to zły produkt (tak z pudełka), ale to co prezentuje z nim FMK to raczej górne stany przeciętnych chińskich modeli, czyli solidna klasa średnia, która nie porywa.

Tak więc może zamiast robić stosunkowo przeciętne (poza X-47B, ten model jest znacznie lepszy niż F-20) modele mało znanych i lubianych maszyn, powinni zrobić coś bardziej popularnego i przez to atrakcyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
MiG-31 od AMK do kupienia w przedsprzedaży na HobbyEasy:

 

AMK88003.jpg

 

Cena z transportem to tylko głupie 280 zł.

 

 

 

Solo, będziesz zamawiał ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zapomniałem że nie przepadasz za statkami powietrznymi od naszych wschodnich sąsiadów.

 

Jeżeli jednak zakupisz daj proszę znać jak z jakością tego zestawu ponieważ ja MiG'a- 25 i 31 w tej skali chętnie kupię pod warunkiem że nie będzie to jakiś s...t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie wygląda.

Za jeden model zapłacę (z transportem) 280 zł, za dwa - ok. 265 zł, a z trzy - 262 zł.

Tak więc jak widać, wzrost ilości kupowanych modeli w HE nie przekłada się w zasadzie na spadek ceny jednostkowej takiego modelu.

Na pewno znacznie taniej wyjdzie kupić te modele gdy pojawią się (a na pewno się pojawią) w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.