Skocz do zawartości

Mazda Rx-7 Tamiya 1:24


koksik750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No super robote wykonałeś

Silnik moim zdaniem jest taki czarno biały. Mógłbyś dołożyć trochę innego koloru

Powodzenia

 

Co do silnika jest aluminowo czarny :P robie według instrukcji, nie bede dodawal poniewaz pojawia sie w komorze jeszcze kable wiec bedzie kolorowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie znalazłem ciekawych zderzaków na tych mazdach wiec cos sam zaprojektuje. Pewnie będzie jeden środkowy otwór i dwa po bokach mniejsze, ale narazie nie wiem jak uformuje, zderzak musi się zgrać z resztą karoserii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie tobie to wychodzi , bacznie bede obserwowal relacji z budowy bo robisz jeden z samochodow ktore mi sie podobaja ,a co do zderzakow poco robic 2 oddzielnie jak mozna zrobic jeden caly bodykit ?? , Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze poczynania:

 

po wstępnym złożeniu podwozia przymiarka karoserii i felg :

f74ee44f6ab47bf5.jpg

 

felgi te mają 20 cali ale są tylko do przymiarki ( te jakoś nie pasują do tego auta :/ ) - założe mu 19 cali, a wielkością z oponą są identyczne jak 20.

 

jak widać felgi wystają więc trzeba będzie również poszerzyć nadkola

519af85178d6331a.jpg

b106e423631bd0ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez ja robie caly body kit

 

jak widać felgi wystają więc trzeba będzie również poszerzyć nadkola

Sory ale chyba nie wiesz dokladnie na czym polega bodykit tak wiec wyjasnie Bodykit to jest porzezenie nadkoli dodanie zderzakow i progow bez zadnych szpar wszystko jest zlaczone w jedna calosc . A te 20 calowe felgi pasuja do niego tylko musisz zrobic bodykit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale chyba nie wiesz dokladnie na czym polega bodykit tak wiec wyjasnie Bodykit to jest porzezenie nadkoli dodanie zderzakow i progow bez zadnych szpar wszystko jest zlaczone w jedna calosc . A te 20 calowe felgi pasuja do niego tylko musisz zrobic bodykit

 

 

nie wiem czy ogladales moj poprzedni projekt nissana 350z - tam jest body kit wiec wiem co to znaczy - z reszta chyba widzisz ze nie wycialem calego zderzaka tylko dolna czesc...

a co do felg to wydaja mi sie odrobine za duze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ogladales moj poprzedni projekt nissana 350z - tam jest body kit wiec wiem co to znaczy - z reszta chyba widzisz ze nie wycialem calego zderzaka tylko dolna czesc...

a co do felg to wydaja mi sie odrobine za duze

To sie wycina caly zderzak i daje nowy z body kitem , A co do felg to sa w porzatku tylko dal bym piecio ramienne albo szprychowe bo te co sa to jak na moj gust to za durzo chromu no ale to twoj wybor ,20 calowe do niego sa wsam raz . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do felg to sa w porzatku tylko dal bym piecio ramienne albo szprychowe bo te co sa to jak na moj gust to za durzo chromu no ale to twoj wybor ,20 calowe do niego sa wsam raz . Pozdrawiam

 

juz zamowilem felgi, 5 ramion 19 cali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koksik mam do Ciebie jedną prośbę, czy mógłbyś polecić mi jakiś fajne sportowe auto cywilne, bo widzę, żę jesteś już doświadczony w tego typu modelach. Takie z łatwym malowaniem, ponieważ byłoby to moje pierwsze auto do sklejania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.