Skocz do zawartości

Western Star L.A. Fire Dept. Recovery Truck Italeri 1:24


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

Witam.

Dziękuję Ci Marudek, cieszę się, że Ci się podoba.

Lina skończona i zamontowana już w ramieniu dzwigu.

1186d7bc814aa1c8.jpg

06b0b6dacfbe9411.jpg

0af4c1e42fd16501.jpg

27ecf49f8fe8c18e.jpg

4915b2949e5824d4.jpg

65ba3604c23264a8.jpg

8cf2c62b59f45ee7.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Podsumowywując cały etap budowy modelu, to powiem, że były momenty kiedy niewiedziałem jak wybrnąć z sytuacji. Lecz po kilkunastu minutach, a niekiedy po kilku godzinach namysłu, przymierzania jakoś się udawało rozwiązać każdy problem.

Najwięcej kłopotu miałem z włożeniem wnętrza kabiny, do sklejonej i pomalowanej kasty, ale jakoś się to udało z lakkim stresem zrobić.

Kolejny problem to zrównanie otwierającej się osłony silnika z kabiną, powiem że ten element dał mi nieźle w kość.

Model nie należy do łatwych w budowie, w sumie jest to moje pierwsza ciężarówka i nie mogę zbyt wiele na ten temat powiedzieć.

Chciałem wszystkim podziękować, załodze, udzielającym porad, komentatorom, oglądającym i uczestnikom konkursu za super zabawę, należy się wam wielkie piwo.

Podczas budowy tego modelu nauczyłem się wiele rzeczy, które mogę wykorzaystać przy budowie kolejnych modeli.

Mam nadzieję, że za rok w dniu 15.11.2008r. ruszy kolejny "2 Konkurs Zimowy Modelwork", w którym znowu będzie tak dużo, a nawet więcej relacji jak w obecnym konkursie.

Możliwość udziału w konkursie, zapewniła mi dużo zabawy w miłym towarzystwie.

 

Relacja budowy modelu została zakończona.

Za niedługo w galerii konkursowej, zostanie założony temat ze zdjęciami modelu.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za miłą zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.