Skocz do zawartości

Western Star L.A. Fire Dept. Recovery Truck Italeri 1:24


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

Dzięki panowie, cieszę się bardzo, że się wam podoba .

Jeszcze jedna fotka, samochodu.

d40742e741904bbb.jpg

Robiąc te zdjęcia, położyłem się na środku drogi. Ciekawe co myśleli sobie ludzie, którzy mnie widzieli

 

Myślę że niebawem kupię łańcuch i wtedy nowe zdjęcia pokarzą się w galerii konkursowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc te zdjęcia, położyłem się na środku drogi. Ciekawe co myśleli sobie ludzie, którzy mnie widzieli

 

jawkers hehehehe nie przejmuj się. Ja też tak mam. Żeby zrobić zdjęcie modelowi tak, aby wyglądał jak prawdziwy truck to trzeba się położyć. Też się nieraz kładłem na drodze, śniegu itp. itd. . Model ogólnie............. WYPASIASTY!!!. Super i gratuluję. Masz za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Każdy chyba przeszedł leżenie na zimnej, mokrej nawierzchni w celu zrobienia porządnych zdjęć modelu WS wygląda bardzo ładnie, szczegółnie podoba mi się kolor CO do "ładunku" to raczej taki pojazd ciągnie autobusy, ciężarówki, a nie osobówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Bartku... Te chromy są w porządku. Ale mi bardziej podchodzą pod jakąś nierdzewkę Jak zwał tak zwał... Wyglądają jak prawdziwe metalowe.

 

Model jak już wspominałem świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Super Moderator

Witam.

Po długich oczekiwaniach, wkońcu pani listonosz przyniosła mi dzisiaj paczkę, w której znajdował się łańcuch o wielkości oczka 2,9mm.

b38d70bb981aac4a.jpg

Jutro zacznę przymiarkę jak i gdzie zamontować go w pojeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Przeglądnąłem kilka zdjęć ciężarówek tego typu co mój model i na żadnym ramieniu nie ma łańcucha.

4d071a05c91007a1.jpg

Więc zastanawiam się, czy zamontować łańcuch na złożonym ramieniu. Po lekkim namyśle, zauważyłem linę wolno zwisającą z dźwigu i postanowiłem ją przymocować łańcuchem, żeby podczas jazdy nie stanowiła zagrożenia.

3b6ce1bc397a0a12.jpg

8aa6a3ce0e12df08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model jawkers. Spróbuj jeszcze wymienić tę linę na metalową np. z Eureka XXL. Musiałbyś poszukać odpowiedniej średnicy. Dostępne są same linki bez uchwytów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszynka. Model wygląda rewelacyjnie. A co do twoich zdjątek to całe szczęście, że nic nie jechało hmmm może też się położę -ciekawe przeżycie musi być, a i zdjęcia super wychodzą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jawkers powiem szczerze że jak pokazałeś te dwie ostatnie fotki z tymi łańcuchami to przez pewien czas myślałem że to prawdziwy holownik ale później zobaczyłem tą myszkę i już wiedziałem co jest grane

 

Naprawdę model miodzio oby tak dalej jak narazie masz DUŻE

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Dziękuję, cieszę się, że model Ci się podoba. Obecnie czekam na linę którą zamówiłem, do tego modelu. Jeżeli będzie dobrze wyglądała to ją zamontuję w modelu i wtedy zrobię nowe zdjęcia w terenie, które wylądują w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Właśnie pani listonosz przyniosła mi linę.

Lina jest idenycznej średnicy, co lina w modelu, lecz wygląda jak prawdziwa.

c023c27631b40e45.jpg

Teraz nie pozostaje nic, jak tylko wymiana liny, pojechać w teren zrobić zdjęcia i do konkursowej galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Dzisiaj zabrałem się za zamontowanie liny do haka, a nastepnie do modelu.

Wyciąłem linę z modelu i odciąłem od niej hak. Uciąłem także przybliżoną długość liny, którą będę montował w modelu.

812696979f83e11f.jpg

Różnica między nową liną, a starą, jest bardzo duża.

819a40d890aa57c1.jpg

Hak także trzeba poprawić, i wymyślić jak do niego przymocować linę. Najprawdopodobnie zrobię tak jak to niby było w starej linie, przeciągnę kilka drutów przez oczko w haku.

1ac881aa7b5f18dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.