Skocz do zawartości

Uboot ViiC 1/72 revell


sklejacz68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

skoro juz tu sie znalazłem wypadało by pokazac co skleiłem bo tak to mazywam wiekszosc z Was to Modelarze przez duże M i podziwiam wasze cudenka które tworzycie, jednoczesnie chcac sie uczyć

jest to mój pierwszy model w życiu i wiedze czaerpałem z tego forum, pewnie niektórzy po obejrzeniu stwierdza ze profanacja lecz dopiero sie ucze /podobno nigdy nie pózno na nauke choc pewnie wiekiem mógłbym obdzielic dwóch albo trzech forumowiczów/

nawet o fotografowaniu modeli musze sie nauczyc, ale do rzeczy poddaje sie surowej ocenie prawdziwych fachowców, mam nadzieje ze to pozwoli mi nastepny model znaczaco poprawić warszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

W tym linku jest opisane krok po kroku, jak wstawić zdjęcia na forum.

 

W fotosiku klikasz na "pobierz kody" które znajduje się pod zdjęciem i kopiujesz kod na "fora dyskusyjne" który jest ostatni. Nad nim jest napisane pełny rozmiar.

Po wklejeniu w post ukazuje się zdjęcie.

 

Pozwoliłem sobie Ci zademonstrować jeno z twoich zdjęć.

732c9ef325019c44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj...

Sklejony bardzo fajnie

Malowanie też OK. Ale brudzenie to wyszło tak sobie. Zacieki powinny być jednak bardziej rozmyte. I też miejsca ich lokalizacji trochę nie bardzo.

 

Jeśli możesz to obróć zdjęcia tak aby wszystkie były poziome... tableta obrócę ale monitor na biurku to może już być kłopot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

włanie wiem że skopałem to brudzenie , a raczej bez ponownego malowania nie poprawie, prubuje to ogarnać jak to sie robi ale nie mam gdzie podparzeć jakimi narzedziami , materiałami i jak to dobrze rozmyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farby revell , ucze sie dopiero ale wiem juz ze mi nie pasuja, po wyprubowaniu gunze wiem ze łatwiej i prosciej,, pierwsze próby z revelami to dla mnie jakas katastrofa a gunze no problem od poczatku, ale model tylko revel nie chciałem mieszac bo sie nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooooo własnie gdzie znajde twoje galerie? i warsztat? podobno das boot to twój zywioł i robisz to perfekcyjnie a mam IX w pudełku i chciałbym zeby było lepiej tak z blaszkami jak wzrok pozwoli i rece full wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te revelle i gunze to akryle czy emalie? Moim skromnm zdaniem do zacieków i innych tego typu pierdoł nadają się tylko oleje i ewentualnie emalie. długiczas schnięcia pozwala na spokojną i przemyślaną obróbkę. Galeria to chyba nie miejsce na takie dyskusje, więc jak masz jakieś konkretne pytnia to pisz na priv, ewentualnie w relacji z mojej faszystowskiej rury podwodnej Galerie są w Galeriach gdzieś tak nie dalej jak do 4 stronny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.