Skocz do zawartości

F-16C BLOK52+ MASTERCRAFT 1/72


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

Też go mam. Ilość kalek w rzeczywistości nie odpowiada ilości w instrukcji (w instrukcji są kalki, których Mastercraft nie dodał do pudełka; ponoć można do nich napisać, żeby dosłali). Dlatego z miłą chęcią przyjrzę się relacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zanabyłem sobie Polskie F-16 z AeroPlasta... Od razu pobawiłem się w "Znajdź 5 różniących się szczegółów". Z moich obserwacji wynika, że to jest to samo, tylko kalki inne. A szkoda, bo nie ma JASZCZEMBIA i jest tylko jeden numer boczny do wyboru (4040).

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie. Będę tu zaglądał, bo może czegoś się nauczę... W końcu to mój pierwszy samolot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...trudno komentować... rozumiem że model nie jest dobry.. ale przypomina mi sie taki wątek "najgorsze filmy modelarskie" - bardzo podobny klimat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokpit to rzeczywiście wygląda na polany farbą, ale początki modelarstwa są trudne. Wydaje mi się, że wielu przy 1 malowaniu kokpitu miało podobny efekt.

 

Tomek nie załamuj się i rób dalej nie jest w sumie jeszcze tak źle(gdyby nie ta szpachla), osłonę kokpitu możesz zawsze zrobić przyciemnianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...trudno komentować... rozumiem że model nie jest dobry.. ale przypomina mi sie taki wątek "najgorsze filmy modelarskie" - bardzo podobny klimat..

 

Wcale, ze nie:) Tam to co innego a kolega wkłada dużo pracy w to co robi, a że mu nie wychodzi... to inna i najmniej wazna kwestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc NATO z drugiej strony, jeśli każdy musi pierwszy model "zniszczyć", to chyba lepiej, żeby był to model za kilkanaście złotych, niż kilkadziesiąt...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że Tomek sobie żartuje. Zaczął od wskazania błędów w wypraskach porównując je do planów, czyli wiedział co robi. A tak pomalowany(?) fotel i panele to nawet początkujący nie potrafi zrobić. Ja jestem początkujący i to bardzo (2 modele..), a mój pierwszy kokpit przy tym wygląda jak dzieło mistrza... :P

 

Jeśli się mylę to najmocniej przepraszam i mogę tylko powiedzieć: ćwicz rękę do malowania, może kup w papierniczym jakieś kolorowanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że Tomek sobie żartuje. Zaczął od wskazania błędów w wypraskach porównując je do planów, czyli wiedział co robi. A tak pomalowany(?) fotel i panele to nawet początkujący nie potrafi zrobić. Ja jestem początkujący i to bardzo (2 modele..), a mój pierwszy kokpit przy tym wygląda jak dzieło mistrza... :P

 

Jeśli się mylę to najmocniej przepraszam i mogę tylko powiedzieć: ćwicz rękę do malowania, może kup w papierniczym jakieś kolorowanki.

 

Ja mam takie same zdanie To pewnie podpucha jest A Tomek siedzi i ryczy ze śmiechu. Poza tym fotele w zestawie są dwa, a Tomek pokazał ten tylni... Robi wersję C, czyli że z jednym fotelem, a z drugim sobie zrobił żarta

 

EDIT: A ta szpachla, to nie są czasem jakieś pastele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.