Skocz do zawartości

JACCS Accord (Tamiya 1:24)


paffko

Rekomendowane odpowiedzi

W odpowiednim wątku pytałem się o możliwość startowania w tym konkursie z modelem, którego stan jest widoczny na poniższych zdjęciach (części wycięte z ramek). Nikt nie zgłaszał sprzeciwów więc oto i on:

 

JACCS Accord - torowa wersja Hondy Accord, biorąca udział w wyścigach z serii JTCC

 

Zgodnie z regulaminem In-Box:

 

d3c866dc33927196.jpg

 

65dc1e2fcc7810e3.jpg

 

8bdd9a1e7c4a2cf2.jpg

 

15267518c29ff12a.jpg

 

110ec90d8b2bfb0c.jpg

 

6637bd80b110a028.jpg

 

3f0c8ed8e5dbe2f5.jpg

 

1ed891701fba730d.jpg

 

51e7b675f6d02733.jpg

 

2861dd63bb178fc7.jpg

 

d524ef513d544d76.jpg

 

Przepraszam za jakość fotek, muszę coś pokombinować z ustawieniami aparatu i myśle że już fotki z budowy będą si

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akordeonik troszkę już zabytkowy - ale tym bardziej ciekawy, a że mam duży sentyment do "H" - będę stałym kibicem.

Miłego modelowania

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś potrzebował jakiś nietypowych informacji na temat takich pojazdów daj znać. Co do wersji wyścigowej jest to ta sama wersja co ściagajac się w latach 96-99 w klasioach WTCC i TOCA.

 

Będe śledził tą relacje ponieważ miałem do czynienia z cywilnymi Hondami i zaraziły mnie mocno swoją motoryzacyjnym rozwojem aż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za zainteresowanie relacją. Jutro już pierwsze fotki z budowy

 

Paffko a nie lepiej na jej bazie zrobić jakiś JDM?

 

Myślałem nad tym, żeby na bazie tego modelu zrobić wersję street w kolorystyce krwistej czerwieni z czarnymi lub białymi błyszczącymi felgami. Model jest jeszcze stosunkowo łatwo osiągalny, więc jak skończe ten to może pokuszę się właśnie o wersję drogową

 

Jak byś potrzebował jakiś nietypowych informacji na temat takich pojazdów daj znać. Co do wersji wyścigowej jest to ta sama wersja co ściagajac się w latach 96-99 w klasioach WTCC i TOCA.

 

Jeżeli miałbyś jakieś fotki tego auta w realu, to bym się bardzo szeroko do Ciebie o nie uśmiechnął. Generalnie model w zamyśle miał być prosto z pudła, ale myślę, że może jakieś samoróbki można by przy nim zrobić

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt wiele, ale zawsze do przodu Ostatnie pare dni skupiłem się na tym żeby każdą część doprowadzić do stanu użyteczności Za malowanie wziąłem się dopiero wczoraj:

 

podwozie pomalowane białym półmatem, docelowo ma być pryśnięty białym matem.

49906064666a56cc.jpg

 

cdb76946be80b4e5.jpg

 

56f474d3a5a17c81.jpg

 

i pare mniejszych rzeczy fukniętych czarnym półmatem (elementy zawieszenia, płyta pod silnik, elementy wnetrza):

 

6aa169ff560de173.jpg

 

Do niektórych części jak i do podwozia, gdzie niegdzie, poprzyczepiały się jakies małe farfocle. Wszystkie bedą usunięte przed kolejnym malowaniem

 

Zapraszam do oglądania, komentowania i krytyki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwozie pomalowane białym półmatem, docelowo ma być pryśnięty białym matem.

... a nie wystarczyło by gdybyś prysnął samym bezbarwnym matowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.