Skocz do zawartości

M1128 Stryker AFV Club 1/35


grzes430

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zabieram się za kolejny model, tym razem padło na Strykera M1128 firmy AFV Club:

1_zpst7lmi8th.jpg

 

Być może będzie to jeden z paru modeli, który zagości na mojej dioramie, ale to odległe czasy. Z racji tych planów będzie to odwzorowanie pojazdu działającego w Afganistanie. Oczywiście model z pudła + w razie konieczności stratch.

Tempo prac nie będzie powalać - równolegle działam przy budowie pewnego humvee.

 

Liczę na zainteresowanie, ewentualną pomoc, podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nagły wysyp Strykerów na forum . Ja sam osobiście, wczoraj zacząłem trumpkowego M1127 RV. Będę tu często zaglądał . Powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Prawie miesiąc od założenia tematu i jeszcze nie pokazałem na czym stoję, ale to tak jak wspominałem przez warsztat jeszcze innego modelu, w którym nie brakuje pola do popisu ze scratchem. Dodatkowo doczekałem się planowanej od 6 miesięcy operacji przegrody nosowej i parę dni w szpitalnym łóżku trzeba było spędzić.

Do rzeczy. Do dnia wczorajszego miałem zrobione jedynie zawieszenie:

2_zpszsyaflve.jpg

3_zpsqg30iyja.jpg

 

A dziś trochę powalczyłem z górą:

4_zpsnb7btskh.jpg

5_zpse3uzhcxb.jpg

 

 

Niewiele znalazłem zdjęć walkaroundu tego pojazdu więc wkładu własnego nie ma żadnego.

 

Jeśli jest ktoś w posiadaniu ciekawych ujęć M1028 w Afganistanie i podzieliłby się zdjęciami będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wojtek o ile pancerz prętowy dałbym może jeszcze radę zrobić samemu - chociaż znalezienie drutów idealnie prostych byłoby nie lada wyzwaniem - to trał przeciwminowy SPARK musiałbym już zakupić, a na to mnie nie stać. Pojazd świetny, ale nie dam rady go odwzorować, chyba że najdzie się jakiś dobroczyńca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co pokazywać, dokleiłem ledwo jedno światło.

Zastanawia mnie jednak tarcza, którą widać na tym zdjęciu:

03.jpg

 

Zna ktoś jej nazwę? Przyda się każda informacja na jej temat. Spróbuję się pobawić w stworzenie jej, choć może być problem ze szkiełkami. Nie mam nic w zapasie co mógłbym w ich miejscu przykleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona strzelca wyglada wymiarowo jak osłona z wieży oGPK. Jak znajdę 2 szybki, to Tobie podrzucę, choć wydaje mi sie, ze wycięcie z opakowania płyty CD dwóch takich szyb nie powinno być problemem.

 

 

Na dwie szybki szkoda wysyłki, inna sprawa gdybyś podrzucił razem z dachem. Tak jak mówisz, wytnę z jakiegoś pudełka CD albo znalazłem jeszcze przednie okna z M1097.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.