Jump to content
Erni

Spitfire MK I Airfix 1/48

Recommended Posts

Witajcie,dawno mnie tu nie było ,ale cały czas coś robię.

Chciałem się pochwalić jednym z ostatnich moich modeli a mianowicie Spitfire Mk I z nowego Airfixa. Model wzbogacony pasami Eduarda i tablica Yahu.

P1270146_zpsxs5ds8xq.jpg~original

P1270133_zpsk0fdxxbk.jpg~original

P1270135_zps6xhcaj6v.jpg~original

P1270137_zps26shxbph.jpg~original

P1270143_zps9hyve4gq.jpg~original

Model schludnie wykonany, ale bez specjalnej rewelacji. Ot taki ładny Spit na półkę. Podobnie jak w Raidenie, trochę zbyt symetryczne i podobne do siebie zacieki. Reszta ok.

Pozdrawiam

Kornik

Mi się podoba fajnie wyszedł. Starannie i czysto sklejony ślady zużycia delikatne .

Pozdrawiam

Jak Wy to robicie, że tak świetnie są położone te kalki? Czymś je zmiękczacie? Jeśli tak, to w jaki sposób? Super robota!

Może i schematycznie, ale całkiem przyzwoicie.

Kolejny Spitfajer cieszy.

(...)Maszt z poprzeczką. Drut anteny od kadłuba do szczytu poprzeczki i potem do zaczepu na sterze kierunku.

• 1.Pytałeś czy możesz wyliczać błędy?
    2.To jakaś nowa forma modelarstwa?

letalin, nie bombarduj mnie proszę swoimi PW, bo w żadną korespondencję z Tobą wchodzić nie zamierzam.

To co napisałem nie jest ani obraźliwe ani niestosowne, a forum i wątek jest jak najbardziej odpowiednim kanałem komunikacji.

(...)Proponuję nie zaśmiecać cudzego wątku takimi pytaniami, których nikt raczej nie rozumie, a które zadane na PW tracą też swój sens. Trochę umiaru życzę i zdrowia.

Pytanie jest bardzo proste, nie wiem czemu określasz się jako nikt i nie wiem też co tu jest do rozumienia.

Ale jeśli czujesz potrzebę to wyjaśnię.

Ponieważ w innym wątku postanowiłeś się zapytać przed wyliczeniem błędów - co dobrze skądinąd o Tobie świadczy - zaciekawiło mnie dlaczego nie zapytałeś się w tym konkretnym przypadku?

No i ciekawi mnie też o co chodzi z tym Twoim wyliczaniem błędów?

To jakaś nowa forma hobby?

Nie zaśmiecaj wątku

Skoro już zaczałeś zaśmiecanie to ja tylko kontynuuję.

Czekam z niecierpliowścią aż zaczniesz model w projekcie grupowym.

letalin -też jestem ciekaw Twego wpisu o lince anteny. Wyskoczyłeś na mnie jak bym nie wiem jaki błąd popełnił, a ja se tylko model skleiłem chciałem się pochwalić.