Jump to content

Under B

Members
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Tak btw, to co sądzicie o płynie do kalek wamodu? Zapomniałem dodać, że to standardowe kalki z modelu Academy: Miałem ciepłą wodę z kranu, około 30 stopni. do 30 sekund tam moczyłem, trzymając ją pensetą. Płynów nie używam, aczkolwiek widziałem jakiś WAMOD'u (ciekawe ile jest warty). Wcześniej pomalowałem model sidoluxem do paneli. Ogólnie dużo dobrych rad, nie wiedziałem, że nakładanie kalkomanii może być takim problemem. Chyba większego problemu póki co w sklejaniu samolotów, nie miałem Ooo! Dokładnie tak. Rozwala mi się nawet przy moczeniu, a co dopiero przy
 2. Cześć! Mam do Was pytanie. Nakładam w swoim życiu drugą kalkomanię i mam z nią poważny problem. Zmiękczam ją normalnie wodą (tak jak na instrukcji), ale kalkomania strasznie się drze. Nie daję rady jej z papierka zdjąć pędzelkiem, bo rozwala się na kilka części. Dlaczego tak się dzieje?
 3. Jak Wy to robicie, że tak świetnie są położone te kalki? Czymś je zmiękczacie? Jeśli tak, to w jaki sposób? Super robota!
 4. Kawał zajebistej roboty! Mój ulubiony mk. tego pięknego samolotu.
 5. Perfekcyjne malowanie, perfekcyjny model!
 6. Jak zrobić takie srebrne przebicia lakieru przy łączeniu kadłuba ze skrzydłami, nie malując aero, tylko pędzlem?
 7. Świetnie pomalowałeś pędzlem ten samolot, że nie ma żadnych śladów po pędzlu. Zwłaszcza ten drugi, który malowałeś srebrnym kolorem, który "podobno" jest najbardziej niewdzięcznym kolor do malowania pędzlem. Ale zrób mu washa!
 8. Mógłbyś bardziej szczegółowo opisać mi tą technikę na PW ? Byłbym bardzo wdzięczny! A co do Sztukasa- świetny! Cieszę sie, że nie jestem sam z tych, którzy malują pędzlem. Szkoda, że Twój junkers nie ma swastyki na sterze. Ten zły symbol hinduskiego szczęścia, oddaje mu pełen charakter.
 9. Fajnie wyszedł Ci ten samolot. Ja mam ten sam model na składzie. Myślę, że to będzie mój kolejny model na warsztacie, gdy skończę aktualny. Bardzo lubię ten samolot.
 10. Czekam aż go skończysz i zaczniesz Hurka, bo mnie intryguje strasznie.
 11. Jak zoabczyłem to zdjęcie na głównej, to pomyślałem, że to kategoria 1:1
 12. Super samolot! A skąd Wy bierzecie tak wyszukane kalki? (Darujcie sobie ironiczne odpowiedzi, bo nie jestem jeszcze kumaty w temacie)
 13. Też mam straszne problemy z maskowaniem owiewki...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.