Skocz do zawartości

MiG-23MF "120" i "146" lub "149"


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do kolegów którzy ogarniają temat naszych MiG'ów 23 z Redzikowa nie wiedzieć czemu ale jedna sztuka mi nie wystarcza więc postanowiłem rozpocząć budowę kolejnego egzemplarza biorę pod uwagę 120, 146 lub 149.

 

Zamówiłem kalki z Techmodu ale wzory które tam są nie mówiąc już o opisie kolorów nie zgadzają mi się z tym co widzę na fotkach - fakt że tych w dobrej rozdzielczości jest mało w necie ale to co na nich widać wygląda inaczej.

 

Proszę o podpowiedz i pomoc w ustaleniu czy te schematy są prawidłowe i jakie ewentualnie powinny być kolory.

Może ktoś posiada także jakieś lepsze fotki lub wie gdzie mogę znaleźć takowe.

 

Tech32055H_zpsdyj5osp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polish Wings o MiGu-23 polecam...

 

Zamówiłem i oczekuję już sześć tygodni, może kiedyś dojdzie do mnie lub poszukam na aledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poszukaj na allegro Darek, Ty też się boisz jak ognia tej nazwy portalu aukcyjnego?

 

 

Ja boję się tylko duchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był też Aeroplan o MiG-23 wraz z płytą.

Możesz też odezwać się do kolegi Irka, który buduje co prawda "MODEL" numeru 460, ale niedawno robił dokumentację zdjęciową 120. Zresztą innych zdjęć też posiada zapewne tysiące, a na pytanie o kolory odpowiedź zna na pewno również.

Kolega Marek Świderski powinien być również zorientowany w temacie.

 

http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=86&t=33013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zamówiłem kalki z Techmodu ale wzory które tam są nie mówiąc już o opisie kolorów nie zgadzają mi się z tym co widzę na fotkach - fakt że tych w dobrej rozdzielczości jest mało w necie ale to co na nich widać wygląda inaczej.

 

 

 

Tech32055H_zpsdyj5osp1.jpg

masz jakies dzikie kolory u mnie sa normalne i na okładce i w instrukcji tylko ja mam w 48

techmod-48094-mig-23mf_17537.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz moge Ci wypozyczyc swoje Polish Wings o MiGu-23... Sam opis kolorow jest do tej wersji malowania jest pobny jak w kalkach Techmodu tylko ze w instrukcji kolory sa inne

Kolory wg Polish Wings

Olive green FS34052

Dark green FS34097

Light brown FS33303

Light blue FS35622

Kolory te podane sa jako przyblizone

Z tych schematow ktore zamiesciles od Techmodu pokrywa sie z ukladem plam wg Polish Wings tylko dla numeru 120. Wg schematu Techmodu brazowy kolor jest za jasny ale wg mnie to tylko blad merytoryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze jedno pytanie czy może ktoś z forumowiczów posiada jakieś fotki 23'k ale ze zbliżeniami szczególnie interesują mnie ślady eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.