Skocz do zawartości

Panzer-Selbstfahrlafette II -"Dziwactwo Rommla"


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

Model budowany od podstaw- posiada pełne wnętrze nad, którym pracuje cały czas. Jako model bazowy posłużyl Kfz.251 z Dragona, a w zasadzie tylko koła i gąsienice i wielokrotnie modyfikowane podwozie- reszta to ręczna robota wszystkich części po kolei :]

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

HKP902_2.jpg

P1010660-1.jpg

P1010662-2.jpg

P1010663-1.jpg

P1010664-2.jpg

P1010666-1.jpg

P1010667.jpg

P1010665-1.jpg

P1010558-1.jpg

P1010555-1.jpg

P1010552-1.jpg

P1010553-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jak zwykle bardzo ładny, osobiście dla mnie jest super ale moim zdaniem za bardzo się powtarzasz- prawie wszystkie twoje modele są niemal takie same co z drugiej strony pokazuje, że masz swój styl. A co do pojazdu to nie wiedziałem że takie coś wogóle jeździło. A co do białego pasu, to raczej był to zabieg rosjan niż niemców.

 

Pzdr.

 

Edit: Zmieniłem trochę mój tekst bo chyba brzmiał za agresywnie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się powtarzasz- prawie wszystkie twoje modele są pod wzglądem technicznym takie same

 

No właśnie. Zrób kiedyś beznadziejny model! Nie poobrabiaj części, pomaluj maczając w kuble z farbą, błoto zrób z modeliny. Będzie fajnie.

 

 

A co do białego pasu, to raczej był to zabieg rosjan niż niemców.

Wiesz czy zgadujesz?

 

 

A na serio, fajny model. Ciekawe pustynne malowanie, widać że prosto z piasków No i ogromny plus za unikatowość i własny wkład! Tylko obicia trochę monotonne i na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zrób kiedyś beznadziejny model! Nie poobrabiaj części, pomaluj maczając w kuble z farbą, błoto zrób z modeliny. Będzie fajnie.

Ty Reggy się opanuj z tym sarkazmem, bo coś się za bardzo ostatnio wozisz :)

 

A co modelu - ło rzesz w tył kopany! Pomijając już Twoje super malowanie, to na spore uznanie zasługuje scratchbuild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany swojego od podstaw zrobionego modelu możesz sprzedać Dragonowi albo innej firmie. Spróbuj, a nóż widelec, będzie można kiedyś kupować modele na światowym poziomie z logo Mwallo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się powtarzasz- prawie wszystkie twoje modele są pod wzglądem technicznym takie same

 

No właśnie. Zrób kiedyś beznadziejny model! Nie poobrabiaj części, pomaluj maczając w kuble z farbą, błoto zrób z modeliny. Będzie fajnie.

 

 

reggy - to co napisał Jakub potwierdzi Ci nawet sam Michał. Niepotrzebny jest twój sarkazm.

Michał - gratuluje ci podjęcia skutecznie tego tematu.

Co do malowania nie wypowiadam się bo opinię moją znasz i po 16 modelu jest dosyć krytyczna ale rozumiem biznes to biznes. Na priva będę miał kilka pytań technicznych bo sam podejmuje się dużej przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję podjęcia wyzwania zrobienia czegoś własnego.

To mi zawsze imponowało od T. Greenlanda począwszy.

Wczoraj z kumplem oglądaliśmy Twoje fotki i naprawdę są super, no może bez białego paska ;)

Ciekawi nas czy sklejałeś go z jakiś planów, czy ze zdjęcia ?

Jeszcze raz gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega MWALLO rozwija sie w ten sposób, że coraz większą część modelu robi sam . Poza tym robi mniej błędów. Podwozia są już bez zarzutu. A poza tym na tak wysokim poziomie trudno zrobić spektakularny skok jakościowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.