Skocz do zawartości

"zimowa depresja"


Marcin1970

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos tak mnie pchnęło do rozpoczęcia nowego tematu. Wedle tytułu ma przedstawiać jakiegoś gostka w depresji, czyli fragment pokoju? stół, laptop, pusta i pełna flaszka % , pistolet i telefon no oraz tytułowy gostek z depresja.

Oto inbox:

 

DSC_0045.jpg

 

oraz gostek wyjściowy bo lepić nowego nie mam ochoty ( lenistwo )

 

DSC_0046.jpg

 

chodzi o tego siedzącego na krześle.

Poszczególne etapy przeróbek będę starał się dokumentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to nie jest jakiś "autoportret"... Czekam na kolejne relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uda Ci się zrobić to efektownie. Winetka mała raczej.

A gostka z munduru niemieckiego będziesz zeskrobywał? Może lepiej poszukać figurkę cywilną w pozie siedzącej.

I to będzie przed czy bo zgonie?

Kolejna rzecz to piszesz o laptopie -to czasy współczesne. Sprawdź jakich masz więcej elementów w skali 1/35 bo jeśli to będą czasy współczesne to będziesz dużo kombinował żeby zdobyć odpowiednie artefakty do tych czasów. A jeśli zdecydujesz się na czasy II wojny to możesz znaleźć meble,dywany ,które na pewno lepiej urozmaicą pokój samobójcy niż np.meble z bleck red white

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładną masz "jaskinię" Marcin, też bym tak chciał a tymczasem muszę się w kuchni okazyjnie bujać.

 

Dzięki, male ale jakoś się mieszczę. Miala być garderoba ( kolejna ) ale te bitwę wygrałem

 

Mam nadzieję że to nie jest jakiś "autoportret"... Czekam na kolejne relacje.

 

Poniekąd tak, zawsze przejście z jesieni w zimę i nadchodzący grudzień mnie dołuje.

 

Nie wiem czy uda Ci się zrobić to efektownie. Winetka mała raczej.

A gostka z munduru niemieckiego będziesz zeskrobywał? Może lepiej poszukać figurkę cywilną w pozie siedzącej.

I to będzie przed czy bo zgonie?

Kolejna rzecz to piszesz o laptopie -to czasy współczesne. Sprawdź jakich masz więcej elementów w skali 1/35 bo jeśli to będą czasy współczesne to będziesz dużo kombinował żeby zdobyć odpowiednie artefakty do tych czasów. A jeśli zdecydujesz się na czasy II wojny to możesz znaleźć meble,dywany ,które na pewno lepiej urozmaicą pokój samobójcy niż np.meble z bleck red white

 

Definitywnie przed zgonem:) , szwabek już stracił mundur i szykował go będę do ustawiania. Czyli ciecia w stawach i wstawiania drutów. Musze się nauczyć lepić figurki, a wychodząc z gotowej bazy jest najłatwiej. Laptop ( albo komputer ) zrobi się, raczej będę wszystko robił samodzielnie. Polepić stół czy meblościankę nie jest specjalnie trudno. Chodzi o jedna figurkę wiec to nie miało być duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni jest najwięcej samobójstw.

Przypomniało mi się ,że od strony mojej żony, syn ciotki niedawno powiesił się.

Samobójca znika. A rzadko wgłębi myśl przez jaki dramat będzie przechodziła najbliższa rodzina.

Najczęściej wystarczy dobry psycholog.

Ja gdybym wiedział ,że to już koniec to jeszcze bym wziął pożyczkę w providencie i szalałbym kilka dni na maxa. A tam podobno dają na ładne oczy. Ostatnio ciągle do mnie dzwonią bo pożyczkobiorca którego nie znam podał mój telefon. A ja z tą firma nie mam nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby temat. Ale śledzę z uwagą.

 

Zawsze można skończyć na flaszce i szklance na stole. I zeskalowanym egzemplarzu "Gazety Wyborczej". Czy jakie tam kto ma polityczne skłonności.

 

A ja rozumiem że tego pacjenta to przerobisz, skoro na stole ma być laptop? Bo jak nie to raczej maszyna do pisania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej tam, może to być rekonstruktor który załapał doła bo żaden bank juz mu pozyczki nie chce dać na nowe fanty więc ubrał się w mundurek i... A siedzi przed lapkiem i ogląda strony wypasionych GRH i fotki z imprez i dołuje sie jeszcze bardziej.

 

P.S. Właśnie zajarzyłem że dzisiaj w nocy miałem koszmar o rekonstrukcji, pojechaliśmy z kumplami na imprezkę a ja latałem w samej bluzie i spodniach i reszty fratów znaleźć nie mogłem... Koszmar!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, dawaj zwykłe PTSD czy jak chcesz nazwac syndrom weterana.

 

W Iraku wiecej weteranow popelnilo samobojstwo niz zginelo w akcji w 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.