Skocz do zawartości

White Freightiner AMT


niedzwiedz2o

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, nie o to chodzi:) mi po prostu te ciężarówki kojarzą się ze starymi wysłużonymi i taką chciałem zrobić...

 

No tak, tylko jak zauważył Mark, nie robisz wysłużonej ciężarówki, tylko starego złoma, który dogorywa na wysypisku śmieci. A to jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze srednio sie podoba ale trudno. Bede robić dalej starego zloma:) dodam ze sklejenie modelu i pomalowanie sprayem lub aerografem to zadne wyzwanie i nie przepadam za zwykłymi czystymi modelami. Taki będzie sie wyroznial i nie będzie jak setki innych pomalowanych tylko na różne kolory. A co do jezdzacych pojazdow widuje gorsze busy i ciezarowki jezdzace na Polskich drogach więc to rzecz gustu i wyobraźni jaki ciągnik może jeździć, kto do niego wsiądzie co z nim robi i gdzie stoi:p

np zdjęcie z przed paru chwil..

5611e27d2d13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy że się nie podoba. Tylko klasyfikacja nie taka. Wysłużona ciężarówka ale nadal sprawna to zupełnie co innego niż wycofana z ruchu,odstawiona w krzaki i zapomniana przez wszystkich. Polskimi samochodami się nie sugeruj, tu jeżdzi wszystko co się jeszcze rusza. Polska to taka dziwna kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozumiem i ta strona jest po to żeby każdy pisał co myśli i komentował ale ja i tak będę się upierać, że aż tak na takiego złoma nie wygłada który nie jeździ :P kilka miejsc z rdzą a reszta to nieumyty zapuszczony ciagnik:). Sam mam busa i prawie tak samo wyglądał jak go nie myłem przez pół roku tzn myłem ale na bezdotykowych które nic nie dają stwierdzam, jakie było moje zdziwienie jak pojechałem do speców od mycia ciężarówek i kwasem go poczestowali. Bus jak nowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie lubię takie styrane ciężarówki. Zwłaszcza że ta nie wygląda tak źle, gorsze jeżdżą i mają się świetnie. Na potwierdzenie podam przykład Iveca turbo star z Wrocławia (auto stoi często na krzykach). Jeździ nim starszy kierowca na krótkie trasy, a auto z zewnątrz wygląda tragicznie, rdza, dziury, brud z ostatnich 5 lat połączony z zielonym narostem. Za to technicznie perełka. Wszystko sprawne i na bieżąco serwisowane. Na emeryturę przejdzie pewnie razem z kierowcą . Jak będę w tamtych rejonach to postara się zrobić jakieś zdjęcie. Podobnym stanie śmiga jeszcze volvo F12, ale tam jest wszystko w opłakanym stanie.

 

Sam model prezentuje się świetnie I jestem ciekawy efektu końcowego. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobiłem dzisiaj przy wnętrzu kabiny i zrezygnowałem z grubej oryginalnej szyby proponowanej przez amt. Wyciąłem tylko przednie i te boczne (trókątne) szybki z czegoś takiego od dokumentów (nie wiem jak to nazwać).. Trochę mi sie porozcierała rdza i inne przy próbie włożenia wnętrza do środka z wielkimi oporami i bałem się, że kabina się rozejdzie no i pękł szpachel z boku wzdłuż drzwi ale jak środek wszedł na swoje miejsce to wszystko się ładnie zeszło. Całe szczęście bo myślałem że zemdleje:/

ab6fb6bd5fff.jpg

71cdc459894b.jpg

2b92da3916b6.jpg

9e1aff4c18ce.jpg

8be3e66050d3.jpg

f5d56482d966.jpg

a967d90f6186.jpg

08eb36d3d4e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy prac nad Ciągnikiem. Dzisiaj udało zrobić się tyle.. co do malowania błotników, lampek, zbiorników paliwa będa poprawiane ale dzisiaj już nie mam sił na to. No i zderzak odkształcił się z lewej strony, nie wiem co z tym zrobić, może jakoś na ciepło uda sie go naprostować

b95dea53df16.jpg

9a5412b19c23.jpg

b95dea53df16.jpg

9918b8dd7d70.jpg

2d57d3818c2b.jpg

d3d254608fdf.jpg

60a8f11216ff.jpg

bafb112a6a1d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.