Skocz do zawartości

Żołnierze WP Afganistan 1:35


Archelaos

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję od jakiegoś czasu nad figurkami polskich żołnierzy z Afganistanu, będzie z tego zestaw 4 figurek.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wytknięcie wszelkich problemów, w szczególności błędów merytorycznych. Jak skończę będzie za późno i będziecie musieli poprawiać sami.

 

Fig1_b3_zpse58kldzm.jpg

Fig1_b1_zpsnfdwddtp.jpg

Fig1_b4_zpsukxf2ow9.jpg

Fig2_a1s_zpsfujzhg9f.jpg

Fig2_a2s_zpsqcj4bmo9.jpg

Fig2_a3s_zps3vc2olwl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beryle zrobiłem w 3D a zleceniodawca wydrukował.

 

Ale nie nie martw się, za jakiś czas ten zestaw pojawi się w plastiku (choć karabiny zapewne nie w takiej jakości jak drukowane, nie wiem na co pozwoli technologia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie.

Tym razem fotki są kiepskie.

Sorry ale foty sa robione podczas pracy... ( ja z tego powodu tez nie robie warsztatow)

Rozumiem ze na fotkach NIC nie widac i to taka ciemnia zupelna.

Aczkolwiek Wasc podciagniecie relacji w jakosci obrazu bylo by mocno wskazane:}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zdjęcia z misji lub moje prywatne służę pomocą , najważniejsze to napisz jaka zmianę i jaka jednostka ma być odwzorowana to będę wiedział nawet jakiej firmy ładownice mieli ;) na obecna chwile to tylko zarys postaci ale gogle jeżeli przydziałowe to zupełnie inne w afganie przeważnie używali sie ess wiec muszą byc bardziej kanciaste no i czarne szyby obowiązkowo , co do ochraniaczy kolan to alty musisz dorobić nity .....co do kamizelki z kołnierzem to jak na okres Iraku była by ok ale jak na afgan to kołnierz miała jedynie uko a ona wyszła dość późno

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze , wygrałeś beryle wz 2004 wiec kamizelka 1 gościa nie pasuje bo jest to olv a żołnierze już dawno jej nie nosili kamizelka drugiego jegomościa jest ok jest to ciras amerykański ale świetnie pasuje na uko kandahar. Pasek od gogli byl zakładany na hełm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano rozumiem ale trafiłeś na odpowiednia osobę.

Sprecyzuj mi co dokładnie chcesz wykonać , jaki rok ( która zmiana) jaka jednostka ?

Będzie mi łatwiej cie naprowadzić i podesłać odpowiednie zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCN1406jpg_zps564cf1e7.jpg

 

Tu masz przykładowe moje

Tu masz kumpla z berylkiem 2004

1172866_716657551693815_391107510_o_zpsjmmcqenb.jpg

 

A tu z 96 i klipsem na magi

859443_716657548360482_952409023_o_zpsu1nhuylg.jpg

 

Poszukam ci jeszcze gogli ale polskie przydziałowe to uvexy i wyglądają tak

DSCN0185-1_zpsb2c30143.jpg

Ale zrub gościa w goglach ESS wpisz w google to są amerykańskie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_5623_zpsisk4vnbj.jpg

 

IMG_5626_zpsviwtmab4.jpg

 

IMG_5627_zpshgf5jtti.jpg

 

IMG_5632_zpsbbkac82i.jpg

 

IMG_5633_zpsfazg9ayv.jpg

 

IMG_5634_zpsljgqwlt9.jpg

 

Trochę to głupie ale wykonałem samego siebie xd hehehehe

Wszelkie ładownice i Molle wykonywałem z green stuffa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rojekt autora tego posta to zobacz ze ma beryle nowe nie 96 wiec na 5 zmiane nie pasuja bo wtedy jeszcze ich nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wiele czasu w Wiśle upłynęło od kiedy ostatni raz wstawiałem fotki do tego tematu, ale nareszcie mogę wrzucić nowe. Dzięki zdjęciom i informacjom wrzuconym tutaj przez kolegę Spawacza udało mi się, mam nadzieję, zlikwidować większość błędów.

 

Co sądzicie? Piszcie jeśli jakiekolwiek błędy i problemy zwrócą waszą uwagę.

Bo teraz można wciąż wszystko poprawić, później marudzenie w recenzjach niestety już nic nie da.

 

th_IMG_20160603_072204sm_zpsl3cksabh.jpg

th_IMG_20160603_072313sm_zpshbmr3pck.jpg th_IMG_20160603_072303sm_zpspot6lgpf.jpg

th_IMG_20160603_072308sm_zps6u1mrnwj.jpg th_IMG_20160603_072257sm_zpsqukhpid9.jpg

th_IMG_20160603_072322sm_zpsjebqgrbl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.