Skocz do zawartości

Marzenia o lecie.... 1/35


ra12

Rekomendowane odpowiedzi

To ma być porzucony czołg? Gąsienice z wydechem zrobiłeś z niezłą manierą. Koła wycierają gąsienice a u Ciebie wesoło zardzewiałe. No chyba, że to wina światła....

 

Wokół narzędzi masz niedomalowany kamuflaż a same narzędzia czyste. Bez sensu.

Ps. Czerwone gaśnice nie istnieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witka

 

czas ucieka, więc trzeba jechać dalej. Nad czołgiem prace trwają, czas już wziąć się za podstawkę.

 

20160724_175452.jpg

Po lewej będzie chodnik i kawałek jezdni w zimowej scenerii. Po prawej wzniesienie i chatka w pełnym lecie. Przed chatką będzie dziewczę. Podstawa to płyta regipsowa, struktury zrobione ze styroduru, ramka z obrazka. Dość ciężko się go kroi, ale ostatecznie łatwy w obróbce.

 

20160724_175535.jpg

Plan ogólny z tankiem (wciąż nad nim pracuję...) na razie bez figsów.

 

20160725_192734.jpg

 

20160725_192749.jpg

Budyneczek nabiera kształtów. Patyczki od kawy + wykałaczki + kamyczki z ogrodu. Dojdą jeszcze dachówki, klamki, zawiasy, ramy okienne i inna drobnica.

 

20160727_085452.jpg

 

20160727_085652.jpg

Dachówki z kartonu, jeszcze bez wykończenia brzegów.

 

Dzięki za Wasze uwagi. Gaśnica już nie jest czerwona... Nad resztą rzeczy pracuję. Dużo zieleniny do zrobienia przede mną... Mam nadzieję, że się wyrobię w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Prace nad dioramką wciąż trwają...

IMGP0776.JPG

Doszedł bruk, trawa sadzona w kępach

IMGP0777.JPG

 

IMGP0778.JPG

Właz do kanału

IMGP0779.JPG

Widoczek ogólny

IMGP0780.JPG

Przymiarka z budynkiem i tankiem

IMGP0785.JPG

 

IMGP0786.JPG

Dojdzie jeszcze lampa uliczna, figsy, płot, rośliny i wszystko co się uda jeszcze dorobić. A czasu coraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich (jeśli jeszcze ktokolwiek tu zagląda )

 

Dioramka ukończona. Zanim zaproszę do ostatnich kadrów z prac chcę serdecznie podziękować Kolegom za wszelkie podpowiedzi i rady. Były bardzo pomocne A jak na pierwszą moją relację byliście bardzo łagodni. Dzięks.

Wiele rzeczy udało mi się zrobić po raz pierwszy (zimowe kamo, śnieg, wiele samoróbek, kępki trawy, zimm, cieniowanie figsów itd. ...). Niezła zabawa i nauka na przyszłość. Następna praca będzie, mam nadzieję, lepsza. Z moim marnym skilem te cztery miechy to nie było dużo czasu na konkurs.

Ale nic to. Na zakończenie kilka zdjęć z ostatecznych przymiarek i zapraszam do galerii finałowej! Koniec!

 

IMGP0802.JPG

 

IMGP0803.JPG

 

IMGP0804.JPG

 

IMGP0805.JPG

 

IMGP0807.JPG

 

IMGP0809.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem temat i faktycznie - gdzie są dupeczki???
Miały być gołe babki.

Jedna jest... Wyszła mi dość szpetnie, ale niewątpliwie jest to "dupeczka"

 

Co to za biała plama na tym Tygrysie?

Miało być zimowe kamo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.