Skocz do zawartości

T-72B3 1:35 Meng


vlad_8011

Rekomendowane odpowiedzi

Jak krytyka nie jest trafiona, bo nad modelem spędziłem jak dotychczas najwięcej ze wszystkich, zaryłem kilka nocy, nie spieszyłem się z niczym i ktoś pisze mi coś takiego.... No to ma problem z krytyką i nie powinien ich udzielać.

 

http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-co-wplywa-na-zachowania-konsumentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak krytyka nie jest trafiona, bo nad modelem spędziłem jak dotychczas najwięcej ze wszystkich, zaryłem kilka nocy, nie spieszyłem się z niczym i ktoś pisze mi coś takiego.... No to ma problem z krytyką i nie powinien ich udzielać.

 

Nikogo nie obchodzi ile czasu nad nim spędziłeś, tylko jaki jest efekt. Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że są tu ludzie, którym twój model może się zwyczajnie nie podobać. To zupełnie normalne. To nie Ci ludzie mają problem z mówieniem o tym, tylko Ty masz problem z przyjęciem tego do wiadomości... Sorry, taki mamy klimat...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawca mówi, że nie ma różnicy, to mimo tych 15 lat nie wie zbyt dużo o pędzlach. Powiem więcej - chyba powinien się przebranzowic. Nie przepłacać, nie zmuszam nawet do tego innych. Moczenie w ciepłej wodzie nie zawsze wystarczy. Tutaj wychodzi twój brak wiedzy o chemii modelarskiej.

Po tych zdjęciach nie zrobiło mi się głupio, wręcz odwrotnie. To co ty napackales, nijak się ma do tych zdjęć. Wiesz, że kwestia skali to ważna rzecz? Twoje cewki są wielkości pięści, a wokół nich czysto. Ty naprawdę tego nie widzisz? Nie wiem, czy jest sens ciebie uświadamiać, bo to co ro iść ci się podoba. Jak chcesz mieć modele dla siebie na półce, to okej. Na zawody z nimi bym nie pojechał.

 

Co do twojego poglądu o marketingu, to chyba byłeś kiepskim uczniem, albo kiepsko ciebie uczyli. Ukierunkowanie marketingu jest różne, wszystko zależy od strategii sprzedaży.

Jeżeli chodzi o gotówce i oszczędzanie. Ktoś kiedyś napisał, że gównojadztwo nie popłaca.

Kiedyś malowalem pędzlem, takim do plakatowek i używałem farb - oczywiście plakatowek. Jaki tego efekt, to każdy zapewne może się domyślać. Później zainwestowanie w Pactry i różnica kolosalna. Mów co chcesz, ale bawienie się washem z Ludwika, akwareli, denaturatu i kropli zabich łez do mnie nie przemawia. Model ma być zrobiony szybko i ładnie. Czekanie tydzień na wyschnięcie efektu to strata czasu.

Teraz pomysł, jak ktoś ci kilka razy mówi, że coś nie halo, a ty bronisz swojej tezy, że tak jest okej i mówią ci to osoby, których modele wygrywają konkursy, to chyba racji nie masz.

Jeżeli po trzecim użyciu twój pędzel AK był zniszczony, to znaczy, że nie umiesz się nimi obchodzić.

 

Reasumując - chciałem Ci pomóc, napisać kilka dobrych rad. Twój sprzedawca od 15 lat sprzedaje pędzle, a ja od tylu 'lepie' modele. I stary zrozum, to że mnie stać na chemię MIGa, czy AK nie czyni mnie bogatym. Jestem oszczędny człowiekiem, ale wiem, że Nature Effect da mi to, czego nie dadzą oleje, a oleje to, czego nie dadzą gotowe emalie.

To taki wywód ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nie potrafisz zrozumieć że dykusja zakończona? Moderator, BAN mówi ci to coś? Twoja opinia i wywyód jest dla mnie tyle warty co zeszłoroczny śnieg i nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Moderator, BAN mówi ci to coś? (...)

A kolega tak szybko dołączył do grona administratorów/moderatorów forum by straszyć innych BANEM

Założyłeś warsztat to spodziewaj się różnych opinii , liczyłeś tu na poklask i same "ochy i achy" nad Swym dziełem

Dodatkowo nie każdy musi się zgadzać z Twymi, delikatnie mówiąc kontrowersyjnymi, poglądami odnośnie stosowanych w modelarstwie narzędzi i chemii.

Nie chcesz kontynuować dyskusji - poproś o zamknięcie tematu, a nie strasz innych, bo jak dotąd jeszcze nikt nic obraźliwego na temat twojej osoby ani modelu nie napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty nie potrafisz zrozumieć że dykusja zakończona? Moderator, BAN mówi ci to coś? Twoja opinia i wywyód jest dla mnie tyle warty co zeszłoroczny śnieg i nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

Lol... Wyszła słoma z buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wasz poziom wręcz odstrasza (Knjaz, hiwis) Bo moderator poprosił (Z RESZTĄ JAK I JA) o zakończenie dyskusji, bo nic nie rozumiecie, (z każdym waszym kolejnym komentarzem to wychodzi)

A wy dalej piszecie kretyńskie komentarze nic nie wnoszące do tematu. Jesteście z podstawówki? Nie rozumiecie regulaminu forum? Słome to tym masz w głowie, raporcik leci. (lol jest dla gimbazy)

To nie są moje kontrowersyjne poglądy, zgadza się ze mną masę osób. Jeśli dalej masz wątpliwości - to CO ZROBISZ PĘDZLEM AK, CZEGO NIE ZROBISZ PĘDZLEM DO PLAKATÓWEK? Odpowiedz sobie sam.

 

PS 3 lata uczyłem się jak postępować z takim jak ty Knjaz, i widze że jesteś konsumentem o którym każdy sprzedawca może pomażyć - łykasz wszystko co ci wcisną, i za ile ci wcisną.

 

A ty nie potrafisz zrozumieć że dykusja zakończona? Moderator, BAN mówi ci to coś? Twoja opinia i wywyód jest dla mnie tyle warty co zeszłoroczny śnieg i nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

 

100 banów = 1 lej rumuński

 

 

Dokładnie + przepustka do Mordoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.