Jump to content

Knjaz

Members
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Reading - UK
 1. Spokojnie, nikt z tego browninga strzelać nie będzie ;) Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 2. Kurde, zawsze chciałem tego Stuga dorwać. Pewnie dawno kupiony? Sent from my D6503 using Tapatalk
 3. Bardzo ciekawe posty. Niestety ostatni jest bez odzewu.
 4. Niestety, ale polskiej wersji nie zrobisz. Model wymaga dokupienia metalowej lufy. Zestawowa jest prosta (albo raczej wygięta) jak zapałka.
 5. W szczególności, kiedy kolega użył czarnego podkładu, możliwości miał spore.Wspomniano wcześniej o One Shot Miga. Dobry podkład, choć mi trzeba było się przyzwyczaić do nich. Malowanie ie tzw. smugami daje ci efekt zróżnicowania tego samego koloru właściwe bez zestawu do modulacji.
 6. Te boczne wytnij wsadz kształtki, połówki lol. Będzie lepiej. Lepsze siatki są w wersji Simplified, tam masz wszystko, aby je zrobić jak być powinny. Nikt Ciebie nie beszta, zresztą ja traktuje Twój wątek jak poligon doświadczalny zanim wrócę do swojego.
 7. Patrz... latka lecą, a na forum wciąż rady jak go ukończyć ;)
 8. A mnie zastanawia, czy się farbą nie zniszczyła od moczenia
 9. Zrób jak uważasz, ale model jest dość ciekawy, a blaszki do niego tanie. Za to robi to duża różnicę. Robisz mało modeli? Tym bardziej idź na jakość.
 10. Mam ten sam zestaw. Tu jest sam mesh, nie ma ramek. Natomiast mam ramki do Simplified turret i tam jest siatka z ramką.
 11. Ja miałem tak samo z siatkami, Bazyli też miał. Ale wiesz, wytnij ostrym skalpel, prostym, nowym ostrzem ramkę I w nią wklej. Ja tak zrobiłem. Wygląda jako tako, ale nie najgorzej...
 12. Knjaz

  T-55A Tamiya

  T-54 /55 były modyfikowwne na przestrzeni swojej służby, mogło się zdarzyć, że podczas remontu wstawili zawór.
 13. Knjaz

  T-55A Tamiya

  Ale to jest T-55A, a Merida jest T-55AM. Więc tego zaworu może brakować.
 14. Nie pilowalem u siebie. Zawsze to jakaś zasłona przed pustka w wieży.
 15. W sumie jak Krzysiek pisał, skupiska się spawach do porzygu i ten model będzie twoim ostatnim. Zrób jak ja - idź dalej. Jak idą blaszki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.