Skocz do zawartości

65 CORVETTE STING RAY - Revell 1:8


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Uzbroiłem budę w chromy i światła, na zewnątrz zostało zamontować lusterko na lewych drzwiach i antenę. Kasta wyladowała już na stałe na podwoziu, nakleiłem troche kalkomani i teraz widzę, że na przetłoczeniach przedniej rejestracji nieco zjechały mi literki Chyba nie uda mi się tego poprawić bo kalkomania jest bardzo delikatna, na dodatek przyklejona płynami SET i SOL a na koniec dałem bezbarwny.

 

c99c28808f43ec40.jpg

ead720459e5bf1bb.jpg

54bd697d725f40ba.jpg

 

Do kasty zamontowałem podporę maski co by nie spadła komuś na głowę (można ją złożyć i zamknąć maskę). Trochę podziałałem w komorze silnikowej i przy silniku, między innymi zamontowałem przekładnie kierowniczą, dorobiłem miarkę oleju i zamontowałem kilka rurek.

 

37ba14f0fa2e1ae2.jpg

c93a3994b055552f.jpg

 

Jednocześnie trwają prace przy wykańczaniu podwozia:

 

78f7711324114908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model przepiękny, ale rzeczywiście maska jest troszkę z jednej strony opadnięta, a zaś z drugiej podniesiona. Będziesz coś w tym kierunku działał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik pierwsza klasa !!!!! Jak prawdziwy wygląda na tych zdjęciach , jak by ktoś nie wiedział to mógł by się naciąć... Co do reszty !! Bajer.. jak zawsze Andrzej pierwsza klasa.. bardzo mi sie podoba twoja robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model przepiękny, ale rzeczywiście maska jest troszkę z jednej strony opadnięta, a zaś z drugiej podniesiona. Będziesz coś w tym kierunku działał ?

Dzięki Na fotkach maska celowo jest niedomknięta (jest zbyt mocno spasowana i ciężko się otwiera), dlatego tak wyglada, ale i tak na przodzie jest nieco przygięta w dół Próbowałem i nadal próbuję ja podprostować ale ciężko to idzie - za mocno nie chcę naciskać bo może lakier popękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Silnik praktycznie jest na ukończeniu, zostało tylko odpowiednio przepiąć przewody wysokiego napięcia na aparacie zapłonowym i dorobić cewkę zapłonową. Na zewnątrz przykleiłem lusterko i antenę, a wiec można powiedzieć, ze budowa dobiegła końca

 

7d2a2f4d0cd02d2d.jpg

b09ac344b6a70098.jpg

88b004db1df5692d.jpg

7833e42d4d6ac2e8.jpg

fb5aa28e8d2cd065.jpg

e5e865a603337007.jpg

212da540e3019516.jpg

1452049c0930fe36.jpg

7061968090061f63.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

 

Czy ta srebrna puszka nad akumulatorem to zbiornik wyrównawczy płynu do chłodnicy może ??

 

Zgadza się, ta beczułka to zbiornik wyrównawawczy. Na zdjeciach słabo to widać ale jest tam podłączony wężyk nadmiaru i do chłodnicy, tuż przy nim idzie wiązka elektryczna (na fotkach wyglada to jakby kabelki wychodziły z przewodu wodnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.