Skocz do zawartości

Hummel. -ESCI ,1:72 - czyli z piasku bicza nie ukręcisz.....


Piotr_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem nie robić galerii ale jak kiedyś napisał bazylms ,że zawsze warto robić galerię.

 

Z bazowego ESCI w zasadzie została wanna i przód kadłuba.Nadbudówka przedziału bojowego została zrobiona od podstaw z Hipsu 0.5mm na podstawie planów.

Działo tragedia...Tylko troszkę poprawiałem.

W zasadzie ,żeby to jakoś wyglądało to wszystko trzeba było przerabiać. Dlatego gdzieś w połowie uznałem,że szkoda zachodu bo jak w tytule napisałem,z piasku bicza nie ukręcisz....

Koła i gąsienice to odlewy żywiczne z zestawu Euromodel z Nashorna. Lufa RB Model.

Malowanie na podstawie planszy barwnej przedstawiającej pojazd oczekujący na ewakuację spod Falaise

A zresztą co tu pisać.

Trzeba było dołożyć i kupić Revella lub Dragona. Wyszła lipa ale niech będzie galeria.

 

hummel%2010_zpsiwrlfhi3.jpg

hummel%209_zps4h3ikxi5.jpg

hummel%208_zpsilvnafza.jpg

hummel%207_zpssvxhdlxb.jpg

hummel%206_zpsj8ss93h6.jpg

hummel%205_zpsgjdy8zno.jpg

hummel%204_zpspgub1hfh.jpg

hummel%203_zpsst5vpbuu.jpg

hummel%202_zpsk0hlpr4y.jpg

hummel%201_zpsurngbt9w.jpg

hummel_zps2q3cx11f.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedział bojowy bardzo ubogi, te skrzynki z przodu bardzo duże, może i były w oryginale, ale wyglądają dziwnie. Malowanie bardzo fajne, ale chyba szkoda zachodu na model ESCI... A jest taki fajny Revell... do tamtego nie potrzebne nawet żywiczne koła...

Fajne wykonanie, ale jak napisałeś "z g... bicza nie ulepisz" , czy jakoś tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki właśnie takie były dziwne na tym rysuku

 

http://i1282.photobucket.com/albums/a528/Piotr_P/Screenshot_2016-11-06-10-20-56-434_zps4oi4ryc6.jpeg

 

Przedział bojowy jest w ESCI w kazdym miejscu za duży. Za długi i za szeroki o dziwnym kształcie....

Model kupiłem za grosze to nawet mi nie żal, bo nawet tragedii nie ma. Ot taki model dla zabawy.

 

Brąz to część zestawu AK ....bodajże 717.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.