Skocz do zawartości

Type-59 1:35, wash


epidem1c

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...Jeszcze lakier matowy i chyba skończone.. ...

 

W skali od 1 do 10 jakbyś go sam ocenił?

 

Biorąc pod uwagę wszystkie modele, które w życiu skleiłem to jest to chyba mój najbardziej udany. Są rzeczy nad którymi w przyszłości będę musiał popracować.

Mimo wszystko jestem zadowolony, ja sobie daje 8. (tak wiem, wyleci tu jakiś wyjadacz dla którego to będzie shit, ale mi się podoba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeszcze lakier matowy i chyba skończone.. ...

 

W skali od 1 do 10 jakbyś go sam ocenił?

 

Biorąc pod uwagę wszystkie modele, które w życiu skleiłem to jest to chyba mój najbardziej udany. Są rzeczy nad którymi w przyszłości będę musiał popracować.

Mimo wszystko jestem zadowolony, ja sobie daje 8. (tak wiem, wyleci tu jakiś wyjadacz dla którego to będzie shit, ale mi się podoba )

 

No dobra, rozumiem. Oceniłeś ten model przez pryzmat własnych postępów i poprzednich modeli, które zrobiłeś. A gdyby model jakiegoś "wyjadacza" miał owe "10" punktów, to według Ciebie, jaką ocenę powinien dostać twój?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ? XD

4 ? XD

 

Dobra, umówmy się na "3". To dobry prognostyk na przyszłość, bo pokazuje, że wiesz gdzie jesteś. W takim razie z zainteresowaniem czekam na kolejny ulepek. Popracuj nad obrabianiem klejonych elementów od razu będzie to lepiej wyglądać.. Na beczkach jest porażająco fatalnie w tej materii...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ? XD

4 ? XD

 

Dobra, umówmy się na "3". To dobry prognostyk na przyszłość, bo pokazuje, że wiesz gdzie jesteś. W takim razie z zainteresowaniem czekam na kolejny ulepek. Popracuj nad obrabianiem klejonych elementów od razu będzie to lepiej wyglądać.. Na beczkach jest porażająco fatalnie w tej materii...

 

Konstruktywną krytykę przyjmuje na klatę

Po co mam się oszukiwać że jest super jak widać ze nie jest

Co do baków - były one dodatkowo, nie było ich w instrukcji i były masakrycznie odlane, po jednej stronie baku były dziurki, po drugiej wypustki. Gdy się je na siebie nałożylo po jednej stronie bak wystawał jakieś 2mm a po drugiej tyle go brakowało, wiec zrobiłem je "po swojemu" a ze nie miałem szpachli wygląda to jak wygląda. W sumie mogłem sobie je darować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co czekam do marca do urodzin na jakiś napływ gotówki :P

Ogólnie myslalem o sklejeniu jakiejs podstawki do czołgu chociaż nie wiem czy jest sens :/

Poza tym nie wiem co skleic :/ z jednej strony chciałbym posiedzieć w czołgach ale z drugiej fajnie by było skleic cos innego

Jakieś fajne propozycje w miarę przystępnej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę o zbliżenie na gąski, jeśli mogę oczywiście

 

Mógłbym ?:)

Jutro podeślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.