Skocz do zawartości

Toyota 2000GT 1:16


Angus73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lakier od paluchów trochę stracił na blasku, ale będzie jeszcze raz polerowany i wywoskowany po zmontowaniu z podwoziem. Mam nadzieję, że będzie elegancko jak po pierwotnym spolerowaniu. Próbowałem po raz kolejny pracować w rękawiczkach bawełnianych ale w ogóle mi to nie szło. Po tym jak clear odchodził z taśmą, już balem się znowu maskować przed chromem, więc te są faktycznie mocno średnie. Przy kolejnym modelu dokładnie potestuję rónże warianty z lakierami i maskowaniami, żeby nie było powtórki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale nie podjąłem się przerabiania ich. Trzeba by przerabiać ten fragment karoserii a tu się bałem. Plus przeróbka boczka drzwi, wyciąć to co jest i zrobić od zera. OTAKI nie było zbyt wierne oryginałom. Wcześniej robiłem Piranę, dokładnie to samo mocowanie. Drzwi to jedno ale przednie zawieszenie, którego jeszcze nie założyłem też nie najwierniejsze. W razie potknięcia nie mam rezerwy... ryzyko plus koszt modelu mnie powstrzymało. Jest jak jest. Może jak nabiorę więcej doświadczenia przy jakimś kolejńym modelu... no cóż ograniczenia modelu i umiejętności determinują efekt końcowy pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy drzwi masz już przymocowane na stałe, no bo jeśli tak , to jest coś nie tak z nimi bo nie otwierają się tak. Tzn nie wychodzą po za karoserię tylko chowają się przodu drzwi do wnętrza

 

Dokładnie tak, jak napisał sushi79:

 

a54218b5f3c1d27cfe72b7b34f46129b.jpg

 

Mam podobny problem przy Ferrari 250GTO. Jeszcze nie wymyśliłem, jak to zrobić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie sushi79 Wam coś podpowie, bo kiedyś robił Astona, w którym drzwi chowały się pod błotnik.

Słusznie. Też się zmierzyłem z tym tematem i skorzystałem z rozwiązania sushi'ego

Tam była dodatkowa trudność, ponieważ drzwi przy otwieraniu jeszcze się unosiły.

Da się zrobić. Trzeba chcieć i tyle.

Tyle tylko, że o tym decyduje wykonawca modelu. Nic na siłę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.