Jump to content

maciekj

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Modelarstwo
 • Occupation
  mechanik precyzyjny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dobrze ,że bez brudzenia.Ktoś w końcu po 33 latach go umył.
 2. Ze zdjęcia ta LP nie wygląda najlepiej.Jakaś bardzo ziarnista.Czym tę farbę rozcieńczasz i czy używasz opóźniacza Ja maluję nadwozia MM-ami.Mam zamiar położyć na to bezbarwny LP bo cały czas szukam dobrego bezbarwnego który nie żółknie i daje się położyć na emalie MM.I oczywiście dobrze da się wypolerować.
 3. Zmyj ten anemiczny chrom.Psiknij alcladem a jeszcze lepiej molotowem.
 4. Piszesz nie najwyższych lotów.Za to najwyższa skromność.Lakier jak pisali inni.Uszczelki szyb mistrzostwo świata.Napisz jak je malowałeś.Modelik bardzo ładny jak z fabryki.Ja wolę właśnie takie czyściutkie jak z salonu lub po renowacji jeśli to klasyk lub zabytkowy.
 5. Sory,bo nie zakumałem.Czego 1,czego 4
 6. Super fura.Jedna uwaga .Kierowca rajdowy tak trzymając kierownicę daleko by nie zajechał.Jeśli to figurki Tamki to są dwie możliwości za piętnaście trzecia albo "w zakręcie".
 7. Super fura.Jedna uwaga .Kierowca rajdowy tak trzymając kierownicę daleko by nie zajechał.Jeśli to figurki Tamki to są dwie możliwości za piętnaście trzecia albo "w zakręcie".
 8. Oj wiedzą ,wiedzą.Ja mam to ciągle.Pół godziny z latarką to i tak nie długo.
 9. Najładniejszy dla mnie jest light ivory 2709 od Model Master.Jak malujesz aerografem koniecznie rozcieńczaj z tinerem MM dedykowanym do aerografów.
 10. Do tej pory traktowałem brudzenie modeli jako fanaberię.Ale w tym wypadku jestem naprawdę pełen podziwu.Zdaję sobie sprawę ile to roboty.Model wygląda jakby przeniesiony z rosyjskich dróg.Zaciek niesamowity ,cała reszta zresztą też.Super ślady po wycieraczkach ze sfatygowanymi piórkami.Można by jeszcze przetrzeć ale trochę tylne światła i tablicę rejestracyjną, ale tylko trochę tak po środku,że niby kierowca zadbał o maszynę na jakimś postoju.
 11. śledzę z uwagą.Napisz czym tak ładnie wycinasz elementy.
 12. Ja bym wybrał ten z Miękini.Czarny gril plus niebieskie lampki w nim w modelu będą wyglądały super.Co do modelu niema różnic.
 13. Nie powinien przywierać do politylenu. Z tego tworzywa wykonane są końcówki klejów CA.
 14. Cudeńko.koła jak w oryginale.Detale brak słów itd itd. Mam pytanie jak uzyskałeś taką fakturę na siedzeniach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.