Skocz do zawartości

Wester Star 5964SS


kozi84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam.

No super go wykonałeś.

Martwi mnie tylko jadem szczegół, a mianowicie odstęp między zderzakiem, a maską. Jest za duży, ale puki co to ja mam ogromne problemy w moim, właśnie z tym walcze, i coraz częściej myślę, że łatwo nie będzie.

Model super, czysto wykonany.

Gratulację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałem

 

Lakierek taki jak na moim

 

Siodło jest super wypasione. Jak prawdzie, ale takie mocno skatowane i bez smaru Widzę, że od Marcina podłapałeś grill za kabiną wygląda fajnie z tymi łańcuchami i wyciągarką.

 

Ogólnie podoba mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany model co prawda przydał by się na lakierze klear ale i tak fajnie wygląda Ja też mam jedną uwagę, jedna z dwóch rzeczy nie pasuje do tego trucka - mianowicie kalkomaniua na drzwiach insynuuje, że ciągnik jest pod cysternę a wobec tego zbędna jest wyciagarka i odwrotnie - wyciągarka bardziej pasuje do ciągnika pod naczepę flatbed

 

Ps.

Gdzie podziały się lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski , boski jeszcze raz boski . Bardzo mi sie podoba , ogladając relacje kolegow z budowy "amerykancow" oraz galerie z tymi ciezarowkami coraz bardziej mnie ciagnie do nich . Chyba w niedalekiej przyszłosci zakupie jakiegos . Jeszcze raz model jest super , ta czystosc w wykonaniu i sam model sam w sobie ładny . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonany model co prawda przydał by się na lakierze klear ale i tak fajnie wygląda Ja też mam jedną uwagę, jedna z dwóch rzeczy nie pasuje do tego trucka - mianowicie kalkomaniua na drzwiach insynuuje, że ciągnik jest pod cysternę a wobec tego zbędna jest wyciagarka i odwrotnie - wyciągarka bardziej pasuje do ciągnika pod naczepę flatbed

 

Ps.

Gdzie podziały się lusterka

 

A wiec na ramie nie ma clearu nie polozyłem go , bo nie chciałem mieć swiecącej ramy, natomiast na blachach jest, moze nie zabardzo widac. Natomiast co do kalkomani mały błąd popelnilem bo nie moge teraz dorwac kalki texaco na beczki, a wyciagarke dodałem bo tak jakos pusto było:). Do WS-a dojdzie zestaw B-double składający sie z 2 beczek:) lub tez podczepię drugi zestaw b-duble cargo. Lusterka będą przyklejone jak tylko folią je obkleje

 

Ciesze się , że Wam się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.