Skocz do zawartości

SCANIA R 500 ITALERI


TomaszDudek

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkicah przymierzam się do budowy tego trucka

prosze jakieś dobre zdjęcia kabiny i silnika oraz tylnej części ramy

 

co myślicie o malowaniu duł na biało a góra na pomarańczowo dotego chromowane felgi i o czerwonym albo pomarańczowym lub takim silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ciekawą kolorystykę chcesz zastosować dla mnie bomba.. tylko jeśli można coś zasugerować. w takim wypadku będziesz musiał sporo elementów w chromie zrobić doda to dużo lepszego efektu Powodzonka SALUT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie robi z Ciebie kretyna tylko daje radę. Nie wspomniałeś wcześniej, że już google przejrzałeś.

Po drugie proponowałbym zgłębienie zasad pisowni w języku polskim lub instalację Firefoxa, który sprawdza pisownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prosze jakieś dobre zdjęcia kabiny i silnika oraz tylnej części ramy"

 

Sprecyzowałem wpisując w google "scania" w większości były fotki całego ciągnika udało mi sie znależć pare fotek kabiny to wszystko dlatego poprosiłem o fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prosze jakieś dobre zdjęcia kabiny i silnika oraz

To wpisz sobie Kolego, więcej słów kluczowych w Google, np:

Scania engine albo Scania Cab, a znajdziesz od groma fotek, które Cię interesują. Żeby coś znaleźć w necie, trzeba najpierw wiedzieć, jak szukać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego albo mamy inne google (co jest mało prawdopodobne) albo nie wiem jak ty to wpisujesz. Ja wpisałem tak jak Ci poradził JarekS i znalazłem tyle fotek że aż głowa boli.

 

P.S.

W googlach są różne kategorie u góry jak załączysz stronę główną są one właśnie wymienione naciśnij na Grafika i tam wpisz to co szukasz.(to tylko jakbyś nie wiedział )

 

pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę Ci, jeśli chodzi o zdjęcia trucków. Mogę natomiast pomóc, jesli chodzi o komunikatywność.

Wiecie jak sobie poradzić z nadlewkami wewnątrz tych kratek

To zdanie, jest zdaniem oznajmiającym. Sugerujesz nam, że wiemy jak poradzić sobie z nadlewkami wewnątrz tych kratek. Wiem - jestem złośliwy. I można mi zarzucić, że robię to świadomie - otóż robię to celowo i świadomie. Wiem z doświadczenia, że czasem twardą postawą można wiele wksurać.

 

Jeśli chciałeś się spytać CZY wiemy jak poradzić sobie z nadlewkami, trzeba było użyć znaku pytającego "?". Z góry odpowiem, na pytanie, ponieważ sądzę, że chciałeś zadać takie właśnie pytanie. Nadlewek można pozbyć się na kilka sposobów: delikatne odcinanie skalpelem, tarcie papierem ściernym, użycie pilnika iglaka, lub zwykłego. Którą technikę wybierzesz - to zależy od kształtu części, w której chcesz usunąć wady fabryczne.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie modelu. Może pokażesz jakieś zdjęcia? Chętnie bym zobaczył co tam sobie "skubiesz" .

Pozdrawiam jeszcze raz.

 

Lucas HS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę.

 

Następny post typu "tesz sobie radzem", albo "Wieciejaksobieporadzicbojaniewiemichcialbymsiedowiedziec" będzie po prostu usunięty. Twoje posty są całkowicie niezrozumiałe, a na prośby kolegów z forum o pisanie ze znakami interpunkcyjnymi odpowiadasz jeszcze gorzej. Nikt od Ciebie nie wymaga, abyś pisał tutaj nie wiem jak poprawną polszczyzną, ale kilka zasad pisowni języka Polskiego, który jest obowiązujący na tym forum powinieneś przestrzegać.

 

Bardzo proszę także o zapoznanie się z Regulaminem forum oraz o korzystanie z google i szukajki na naszym forum zanim zadasz jakieś pytanie w tym miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo ciekawą kolorystykę chcesz zastosować, dla mnie bomba. Tylko jeśli można coś zasugerować... w wypadku malowania Twoim sposobem będziesz musiał sporo elementów w chromie zrobić - doda to dużo lepszego efektu. Powodzonka"

 

"Proponowałbym zgłębienie zasad pisowni w języku polskim, lub instalację Firefoxa, który sprawdza pisownię."

 

"Sprecyzuj następnym razem pytanie."

 

"Wpisz sobie Kolego więcej słów kluczowych w Google, np:

Scania engine, albo Scania Cab"

 

"Nadlewek można pozbyć się na kilka sposobów: delikatne odcinanie skalpelem, tarcie papierem ściernym, użycie pilnika iglaka, lub zwykłego. Którą technikę wybierzesz - to zależy od kształtu części, w której chcesz usunąć wady fabryczne."

 

"Poradzisz sobie z tym problemem, jeżeli masz ostry zakończony do szpica skalpel. Musisz trochę podłubać."

 

Czy to nie jest pomoc??

 

PS: Zmieniłem trochę treść cytatów, by zdania dało się czytać

Nie wpływa to jednak, na przekazywaną treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest ale od niektórych urzytkowników otrzymałem tylko upomnienia.

Ale dość jusz o tym ze swojej strony będę sie starał pisać poprawnie choć nieukrywam że mam troche problem z poprawną pisownią wiec prosze o wyrozumiałość.

Więz zajmijmy się modelarstwem a nie językiem polskim.

Jestem w trakcie dopieszczania baku paliwa i 2 połówek silnika.

Co myslicie o takiej kolorystyce kabiny

http://www.truckweb.be/specials/dellemans-vlayen/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest ale od niektórych urzytkowników otrzymałem tylko upomnienia.

No różni są ludzie i różnie reagują, trzeba przeboleć. Co do kolorystyki samochodu... wnętrze bardzo mi sie podoba, nie przypadło mi do gustu połaczenie głębokiego bordo z czerwienią... pozatym, jak chcesz odtworzyć malowidła na tylnej ściance? Pokazuj foty modleu, bo nie moge się doczekać... Aha, zapomniałbym. Przekonaj się, czy nadlewki na kratce będą widoczne, być może patrząc z jednej strony ich nie widać? NIe wiem, czy warto tak dłubać - można łatwo zniszczyć część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę zmień linka, ponieważ rozjeżdża się całe forum. W innym przypadku będę zmuszony go usunąć.

Zrobiłem to za kolegę TomaszDudek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.