Skocz do zawartości

Lexus IS350 Deluxe Version 1:24 Fujimi


koksik750

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji iż projekt mazdy jest nieaktualny, postanowiłem wykonać tą oto limuzynę. ( musiałbym spłonąć ze wstydu, że pomysłodawca konkursu nie wziął w nim udziału ). Będzie to projekt bez fajerwerków - tego samochodu nie ma co upiększać, co do koloru - wiśniowa perła. Zmienione będą pewnie felgi bo te z zestawu są za małe (wzór ładny ale rozmiar nie do przyjęcia w moim stylu )

Oto In Box:

DSC00789.jpg

DSC00779.jpg

DSC00787.jpg

DSC00786.jpg

DSC00780.jpg

DSC00781.jpg

DSC00782.jpg

DSC00783.jpg

DSC00784.jpg

DSC00785.jpg

DSC00788.jpg

 

Wkrótce pierwsze relacje ( czekam na dostawę chemii )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak Ci się sprawuje nowa malarnia? Serio nie ma ani jednego włoska, paprocha?? Wiem, że takie wentylatory jak masz wywołują ruchy powietrza i syfy wlatuja do komory lakierniczej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz z czystym sumieniem mogę pogratulować jak narazie świetna robota , pozdrawiam.

 

Ps czekam na clear , a jakiej firmy będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze poczynania:

Malowanie całego wnętrza na biało, a potem maskowanie i kolor czarny:

DSC00824.jpg

DSC00825.jpg

 

Jak widać na drugim zdjęciu zrobił się mały "babol", więc trzeba będzie troszkę poprawić...

 

Oszklenie:

DSC00827.jpg

 

Karoseria też dostała czarnym. Pewnie zastanawiacie się po co przed położeniem bezbarwnego pomalowałem uszczelki....odpowiedź jest prosta - środkowe słupki są również polakierowane, więc musiałem teraz położyć czarny. Później po położeniu bezbarwnego powinienem położyć chrom folię tak jak jest to w oryginale, ale zastanawiam się co do tego - czarne uszczelki ładnie współgrają z wiśnią

DSC00826.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wnętrze powoli kończone, zacząłem bawić się elementami fototrawionymi. I na skutek tego kierownica dostała znaczek, a deska rozdzielcza pedały i przycisk startu:

DSC00831.jpg

DSC00832.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że nie mogę spać pobawiłem się jeszcze trochę:

 

Tarcze hamulcowe wzbogacone o elementy fototrawione ( tarcza i zacisk haulcowy ) i pomalowane Vallejo Fire Red, co żeby pasowało do koloru nadwozia ;o) :

DSC00835.jpg

 

Grill został wzbogacony o metalową naklejkę ( fantastyczny efekt !!!! na zdjęciach może się wydawać, że jest złota, ale w rzeczywistości jest srebrna ):

DSC00834.jpg

 

I cały grill:

DSC00839.jpg

DSC00836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pobawiłem się ze światłami. Dostały pomarańczowe "żarówki" a czerwone klosze białe kawałki:

DSC00857.jpg

Skończyłem zawieszenie. Pomalowałem sprężyny na niebiesko, tak żeby za czarno nie było:

DSC00858.jpg

I układ wydechowy:

DSC00859.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fajny modelik, piękny kolor karoseri (mój ulubiony), wnętrze super (tylko ja zrobiłbym kremowe). Tak 3maj. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.