Skocz do zawartości

Hilux Spec Ops. Meng/BlackDog/Def


TReS

Rekomendowane odpowiedzi

bazyl dokladnie, o ile odlew placakow na pake jeszcze znosny, to te rury czy antena to maras, tyle o ile za wzor posłużyło, oslone cza zrobic samemu tak samo antene jutro zrobie z blaszki 0,15 zostanie z zestawu tylko podstawa choc nie wiem czy tez jej nie zrobie, wieczorem zarzuce zdjecia tego oryginalnego gowna z Czech,

 

Edit

 

A nawet nie musze, na zdjeciu dobrze widac jak wyglada odlew z Black Doga,

Posluzy tylko jako wzor, oslonjak i anteny na przyszlosc do kolejnych Hiluxoów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie dopiero olśniło że to coś koło twojej rurki to Black Dog. Myślałem że to zestawowe. No mniej więcej tego można się spodziewać. Może coś mają dobre, ale w mojej opinii po pierwszym kontakcie to szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kolo bialej rurki jest oryginał szary zywica z Black Doga, w zestawie Menga nie ma wogole zadnej oslony na przód.

 

Potwierdzam pierwszy kontakt nie zacheca do zakupow kolejnych tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh no nie moglem strzymać, wziołem te rury z black doga do obrobki, dobrze sie sklada bo TopGun leci na Polsacie to se szkrobie i szlifuje, nie wiedzialem jak sie za to zabrac i tak jak Bazyla olsnilo tak i On mnie olsnił szkrobie se nozem ten badziew, jedyny plus BlackDoga to przyjemna ta zywica nie za twarda nie za miekka.

 

Oo!

Reklamy sie skonczyly ide szkrobać

 

 

e77cfb7a47c04bcafc570907edae6176.jpg

 

Bedzie do nastepnego Hiluxa ISIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i nadal chce, mam go oczywiscie z Menga, pudlo juz wypchane dodatkami ze sie nie domyka, co chwile cos podpatrze gdzies i dokladam tylko, a tu wiecej lusek z RB, a tu kartony z racjami, a to jakis profil pod cos tam a to podstawa anteny tu taka i o! Jeszcze taka... mhe tak bez konca,

 

Ford mial być nie za trudnym acz wymagajacym uwagi projektem, jak mi sie pudlo zaczelo niedomykać, powoli robi sie z tego dlugi i wymagajacy projekt, a to jeszcze nie koniec, kolejne dodatki pod niego juz ogarniam..

 

Minus menga w 35 ze to on ma pojedyncze szosowe opony, nie bliźniaki, w oryginale to biedna wersja, z 5l benzyna i napedem nabtyl mie Super Duty jak pisze na pudełku,

 

Dopiero 6,5 turbo diesel stroke z 4x4 inna skrzynia biegow, i bliźniakami moza by kombinować na tą wersje

 

 

 

Ale dzieki za zajawkę, napewno cos wypatrze na tym zdjeciu ci mi sie przyda do budowy jako refka

 

 

Ad co do offtopów, jesli temat dotyczy pikapow jakie smigaja tam po piasku, mozna pisac o wszystkim, ma miec zwiazek z kierunkiem Libya/Syria/Iraq i silami dobra ( hamerykanscy twardziele spec force w krotkich galotach i karabinem snajperskim Barret 82 dla przykladu lub ich pojazdow, wyposazenia etc) az po sily zła - ISIS, figurki dodatki zdjecia, wszystko co moze sie przydac do inapiracji, dyskusji. Nie wykorzystam tego Tu przyda napewno mi sie do innego projektu

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.